ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

19 تا از بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس

19 تا از بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس

شما مانند یک اثر هنری سایت جدید وردپرس خود را گرد هم آورده اید. همه چیز در محل خود است: لوگو ، صفحه درباره ما ، یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کوچک ، منو و وبلاگ سفارشی. وقت آن است که ماشه را بکشید ، درست است؟ یک دقیقه صبر کن. آیا یکی از اساسی ترین قسمت های یک وب سایت را فراموش کرده اید؟ درست است: فرم تماس, پس با بهترین افزونه های فرم تماس همراه ما باشید.

نسخه ی نمایشی رایگان را امتحان کنید

برخی از توسعه دهندگان می دانند که فوراً آن را اضافه کنند ، زیرا فراموش کردن این شکل از ارتباط بسیار آسان است. و شرم آور است که از فرم تماس صرف نظر کنید ، زیرا بسیاری از مشتریان ایده تماس گرفتن با خط پشتیبانی مشتری شما را مسخره می کنند ، در حالی که دیگران قصد ندارند ذهن خود را برای نشستن در یک ماژول گفتگوی زنده از کار بگیرند.

اینجاست که این پلاگین های فرم تماس با وردپرس وارد عمل می شوند. مشتریان می توانند بدون صرف وقت زیاد ایمیل سریع ارسال کنند و وب سایت دارای فرم می تواند پیام را به موقع ارسال کند. نه تنها این ، بلکه فرم های تماس از هرزنامه جلوگیری می کند و به شما امکان می دهد نحوه تعامل با مشتریان خود را گسترش دهید (مانند منطق مشروط ، که فرم را بر اساس پاسخ کاربر به روز می کند).

این افزونه های فرم تماس با وردپرس به اشکال مختلف وجود دارد ، بنابراین بهتر است که از طریق مقایسه به این نتیجه بروید که کدام یک برای شما مناسب است. از این گذشته ، برخی از وب سایت ها به فرم تماس گران قیمت و قدرتمند وردپرس نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر فقط به اصول اولیه احتیاج دارند.

ویژگی های افزونه های فرم تماس با وردپرس

در ابتدایی ترین حالت ، یک افزونه فرم تماس با وردپرس تعداد کمی از زمینه ها و حداقل ابزار طراحی را ارائه می دهد. منظور این است که مشتریان خود را با شما در تماس نگه دارید. از طرف دیگر ، افزونه های فرم تماس پیشرفته تر از منطق شرطی ، ابزار طراحی و گزینه های ارسال پرونده پشتیبانی می کنند. این به هیچ وجه لیست کاملی نیست ، اما در اینجا برخی از ویژگی های مورد انتظار وجود دارد:

 • فرم های سفارشی – با چندین زمینه ، گزینه و ابزار مارک تجاری.
 • سازندگان دیداری – ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن بسیار عالی هستند ، اما کاملاً مورد نیاز نیستند.
 • منطق شرطی – بر اساس آنچه کاربر در فرم انتخاب می کند ، عناصر خاصی را نشان دهید یا پنهان کنید (مانند دکمه ها ، قسمتها یا بخشهای فرم). این امر همچنین به ارسال مشتری به بخشهای مختلف کمک می کند.
 • ارتباطات – نوعی سیستم ارتباطی از طریق ایمیل که به افراد مناسب اطلاع می دهد که پیام جدیدی رسیده است.
 • ارسال پرونده Frontend – به مشتریان اجازه دهید ایده ها را به صورت سند بارگذاری کنند. این مورد همچنین برای پشتیبانی مشتری در مواردی که کاربر از مشکل خود اسکرین شات می گیرد و ارسال می شود بسیار مناسب است.
 • پاسخگو بودن – شما می خواهید فرم در همه دستگاه های بزرگ و کوچک نشان داده شود.
 • محافظت در برابر هرزنامه – فرمهایی برای جلوگیری از هرزنامه در وهله اول ساخته شده اند. اما شما باید حتی بیشتر از پلاگین فرم تماس با وردپرس محافظت کنید.

بهترین افزونه های فرم تماس با وردپرس در سال 2021

اگر عجله دارید ، لیست سریع فرم های تماس با وردپرس را در زیر بررسی کنید. برای بررسی و مقایسه دقیق تر ، جزئیات قیمت گذاری و ویژگی های برتر هر پلاگین ، فراتر از لیست کوتاه ادامه می یابد. توجه: اینها بدون ترتیب خاصی ذکر شده اند.

1. Gravity Forms

Gravity Forms
Gravity Forms

Gravity Forms ترکیبی از یک رابط کاربری تمیز با ابزارهای کاربر پسند است که هنوز هم برای بهبود وب سایت های پشتیبانی مشتری تا حدی پیشرفته هستند. فرم ها ، ورودی ها و منطق شرطی همه از طریق فرم های جاذبه نامحدود است ، و همچنین از مواردی مانند بارگذاری فایل و فرم های چند صفحه پشتیبانی می کند.

پشتیبانی استاندارد Gravity Forms شامل یک سیستم بلیط کامل ، یک صفحه سQالات متداول ، اسناد ، ترجمه زبان و چندین منبع دیگر است. پشتیبانی با اولویت فقط درصورتی موجود است که با گرانترین برنامه (259 دلار در سال) بروید ، بنابراین شما را به جلو خط می فرستد.

هیچ چت زنده یا پشتیبانی تلفنی وجود ندارد ، اما همانطور که در بیشتر افزونه های فرم تماس مشاهده خواهید کرد ، این موارد در واقع لازم نیست.

ویژگی هایی که گرویتی فرم را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • اسناد و مدارک فراوان شامل راهنمای شروع به کار ، اطلاعات مربوط به افزودنی ها ، ویژگی های محبوب و اسناد توسعه دهنده است.
 • فرم های جاذبه از طیف گسترده ای از افزونه ها و ادغام های خارجی پشتیبانی می کند. می توانید ده ها مورد از آنها را در اینجا ذکر کنید ، از جمله AWeber ، Dropbox ، Freshbooks ، GetResponse ، MailChimp ، PayPal Pro و Stripe.
 • قیمت گذاری برای تمام ویژگی های شما عالی است.
 • به بیش از 30 قسمت فرم دسترسی پیدا می کنید.
 • منطق شرطی درست در ساخته شده است.
 • فرم های جاذبه از اعلان های ایمیل ، بارگذاری پرونده و گزینه ذخیره و ادامه پشتیبانی می کند.
 • محاسبات پیشرفته را بر اساس ارسالی کاربر انجام دهید. (ممکن است برای وب سایت مالی یا املاک و مستغلات استفاده شود).
 • شما این امکان را دارید که تعداد ارسال ها را از طریق فرم محدود کنید. همچنین می توانید فرم ها را زمان بندی کنید.
 • فرم های جاذبه امکان ارسال مطالب پیش رو را برای کاربر فراهم می کند که در وبلاگ وردپرس شما منتشر می شود.
ویژگی های Gravity Forms
ویژگی های Gravity Forms

نکات مثبت

Gravity Forms یک افزونه قدرتمند فرم کشیدن و رها کردن فرم تماس با وردپرس است.

با کمک افزودنیهای اضافی ، می توان از فرم های جاذبه برای ایجاد نظرسنجی ، آزمونها ، محتوای ارسال شده توسط کاربر و حتی فهرست وب استفاده کرد.

این گزینه با گزینه های پشتیبانی از حق بیمه مانند سQالات متداول ، پایگاه دانش ، انجمن ها و پشتیبانی ایمیل ارائه می شود. این بدان معنی است که در صورت نیاز به کمک در دسترس است.

نکات منفی

فرم های گرویتی نسخه رایگان ندارند ، بنابراین می تواند نسبت به سایر افزونه های فرم تماس با وردپرس کمی گران باشد. با این حال ، اگر از آن در چندین سایت و پروژه استفاده می کنید ، هزینه آن نباید هزینه زیادی باشد.

2. WPForms

WPForms

WPForms یک فرم تماس قدرتمند وردپرس است که حتی برای تازه کارترین دارندگان وب سایت نیز طراحی شده است. ساخت این فرم های آنلاین در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از قالب های وردپرس از پیش ساخته شده ، این افزونه تمام زمینه ها و ویژگی های مورد نیاز برای ایجاد فرم مورد نظر شما را فراهم می کند. علاوه بر این ، به راحتی با ارائه دهنده خدمات ایمیل مورد نظر شما ادغام می شود و حتی برای جمع آوری رزرو و پرداخت سفارشات نیز پیکربندی می شود.

با WPForms می توانید:

 • از سازنده فرم کشیدن و رها کردن استفاده کنید
 • برای پاسخ سریع به لیدهای امیدوار کننده ، از ویژگی اعلان فوری استفاده کنید
 • با استفاده از داده های مکان جغرافیایی هوشمند ، درباره کاربران خود بیشتر بیاموزید
 • همه فرم های ایجاد شده با این افزونه پاسخگو و سازگار با موبایل هستند.
 • شامل پرداخت آنلاین از طریق PayPal و Stripe (شامل عملکردهای مکرر)… برای فروش ، کمک های مالی عالی است و تنظیم این کار به هیچ وجه با کدنویسی نیست.
 • می توانید فرم های اشتراک ایمیل ایجاد کنید و آنها را با خدمات معروف بازاریابی ایمیل ادغام کنید.
 • مدیریت ورودی درست در درون wp-admin وجود دارد – برای دیدن همه ورودی هایی که دریافت کرده اید نیازی نیست به جایی بروید.
 • ارسال نامه های هرزنامه را به طور خودکار مسدود می کند.
 • می توانید فرم ها را از طریق کد کوتاه در هر جایی جاسازی کنید.
تنظیمات WPForms
تنظیمات WPForms

علاوه بر این ، WPForms همچنین شامل تعدادی افزونه مفید مانند آن یکی است که به خوانندگان اجازه می دهد محتوای خود را به وب سایت شما ارسال کنند.

سرانجام ، این پلاگین فرم مبتدیانه روش های CAPTCHA و honeypot هوشمند را برای مبارزه با هرزنامه پیاده سازی می کند و امکان ایجاد فرم چند صفحه ای را فراهم می کند. این جریان کار شما را با سیستم مدیریت ورود خود ساده می کند ، و منجر به قرار دادن در یک مکان مناسب است.

افزودن فرم با WPForms
افزودن فرم با WPForms

یک نسخه رایگان در دسترس است که شامل بسیاری از ویژگی های مورد نیاز برای دستیابی به فرم های موثر و قدرتمند برای سایت وردپرس شما است. با این حال ، برنامه های برتر نیز وجود دارد که دسترسی به قابلیت های پیشرفته را باز می کند.

3. Everest Forms

Everest Forms
Everest Forms

این افزونه طیف گسترده ای از الگوها را ارائه می دهد بنابراین لازم نیست همیشه از ابتدا شروع کنید. شما می توانید تنظیمات فرم را تغییر دهید و فرم را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید. یک ویژگی پیش نمایش خوب به شما امکان می دهد نحوه نمایش فرم در جلو را مشاهده کنید.

همچنین یک نسخه حرفه ای وجود دارد که حتی ویژگی های بیشتری را در فرم های WordPress خود مانند 14 زمینه فرم اضافی ، برگه اختصاصی ورودی برای ارسال های کاربر و ادغام ها به شما ارائه می دهد.

ویژگی هایی که فرم های اورست را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • اشکال نامحدود و رابط کاربری بصری.
 • از کد کوتاه پشتیبانی می کند تا بتوانید فرم خود را از طریق صفحه ، پست و ستون های فرعی به وب سایت خود اضافه کنید.
 • این افزونه کاملاً آماده ترجمه است و با افزونه های ترجمه سازگار است.
 • با استفاده از reCaptcha Google از فرم های خود در برابر هرزنامه و ربات مخرب محافظت کنید.
 • 14 مورد اضافی برای گسترش ویژگی های پلاگین مانند منطق شرطی ، تنظیم کننده سبک برای تغییر شکل و ظاهر ، فرم های چند بخشی برای ارسال فرم به صورت مرحله ای و موارد دیگر.
 • با Mailchimp ، ConvertKit ، Zapier ، Stripe ، PayPal ادغام می شود که ویژگی های بیشتری را به فرم های شما اضافه می کند.
 • فرم های پیشرفته ای غیر از فرم های تماس مانند ثبت نام کاربر ، ارسال پست و موارد دیگر ایجاد کنید.
 • با افزودن نظرسنجی ، مسابقه و نظرسنجی ، جمع آوری بازخورد و افزایش تعامل با کاربر آسان می شود.
 • ویژگی بارگذاری چندین پرونده به طوری که می توانید به کاربران خود اجازه دهید بیش از یک پرونده را در فرم بارگذاری کنند.

نحوه ساخت فرم با اورست فرم

برای ایجاد فرم جدید ، روی دکمه Add New در بخش All Forms از پلاگین کلیک کنید. سپس باید نامی را ارائه دهید و الگویی را انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید یک فرم خالی یا یک فرم فرم تماس از پیش ساخته شده را انتخاب کنید.

ساخت فرم با Everest Forms
ساخت فرم با Everest Forms

این شما را به رابط ایجاد هسته هدایت می کند ، جایی که می توانید زمینه ها را از قسمت سمت چپ به سمت راست بکشید تا فرم را ویرایش کنید. با کلیک بر روی دکمه Add Row می توان به سادگی یک ردیف جدید اضافه کرد. با کلیک بر روی هر قسمت در سمت راست ، می توانید پارامترها و جزئیات آن را اصلاح کنید.

درگ و دراپ در ساخت فرم با Everest Forms
درگ و دراپ در ساخت فرم با Everest Forms

می توانید این فرم ها را مستقیماً با استفاده از شناسه کد کوتاه قرار دهید که در صفحه All Forms و همچنین بخش سازنده فرم جداگانه برای هر فرم نشان داده می شود.

شورت کد های Everest Forms
شورت کد های Everest Forms

نحوه جلوه فرم تماس شما در قسمت فرانت-اند به شکل زیر است:

نسخه نهایی Everest Forms
نسخه نهایی Everest Forms

4. HappyForms

HappyForms

HappyForms یکی از جدیدترین افزونه های فرم تماس در بلاک است ، اما چیزی که ما واقعاً در این رابطه دوست داریم این است که کاملاً در Customizer WordPress ساخته شده است. این بدان معناست که شما نیازی به یادگیری رابط کاربری جدید ندارید ، این چیزی است که احتمالاً بیشتر شما از قبل با آن آشنا هستید. این توسط The Theme Foundry در حال توسعه و نگهداری است ، آنها فضای وردپرس را به خوبی می دانند زیرا سالهاست که مضامین را طراحی می کنند.

HappyForms از نظر کد و عملکرد فوق العاده سبک است. 100٪ رایگان است و برای کسانی که فقط به چیزی سریع و آسان نیاز دارند عالی است.

ویژگی هایی که HappyForms را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • رایگان است!
 • این از سازنده فرم کشیدن و رها کردن که احتمالاً از قبل می دانید استفاده می کند.
 • پیام ها به همراه یک اعلان مفید در داشبورد مدیریت وردپرس کپی می شوند. یا البته می توانید از آنها بخواهید که به ایمیل شما نیز ارسال شوند.
 • شامل یک کلیک Honeypot و پیشگیری از هرزنامه Google ReCaptcha.
 • به راحتی می توانید فرم ها را در هر جایی از صفحات ، پست ها و حتی مناطق ویجت با کد کوتاه رها کنید.
 • توجه: در قسمت پایین فرم “با استفاده از HappyForms” ساخته شده است. برخی از مشاغل ممکن است ترجیح دهند این را نداشته باشند.

5. Contact Form 7

Contact Form 7

فرم تماس 7 نه تنها محبوب است ، بلکه تا زمانی که به خاطر می آورم رایگان بوده است. این گوهر مینیمالیستی آنچه بیشتر وبلاگ ها و مشاغل کوچک به آن احتیاج دارند را ارائه می دهد: یک فرم تماس اولیه که پایدار و قابل اعتماد است. در ابتدا ممکن است فکر کنید که بهترین قسمت فرم تماس 7 این است که کاملاً رایگان است (بدون برنامه حق بیمه) اما این افزونه بیش از این است.

در حقیقت ، ممکن است استدلال کنید که پشتیبانی بهترین قسمت است ، زیرا این افزونه رایگان شامل مستندات ، س anالات متداول ، انجمن پشتیبانی و وب سایت کاملی با اطلاعات است. این چیزی بیشتر از چیزی است که با برخی افزونه های برتر دریافت می کنید.

در مورد ویژگی ها ، می توانید تعداد نامحدودی فرم ایجاد کنید ، از چندین نوع زمینه مانند تاریخ ، URL ، ایمیل و متن استفاده کنید ، در عین حال از آدرس ایمیل دلخواه خود برای دریافت پیام های خود از مشتریان استفاده کنید.

ویژگی هایی که فرم تماس 7 را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • برای شما هیچ هزینه ای ندارد.
 • فرم تماس 7 به همان اندازه که می توانید براق و کم اهمیت به نظر برسد.
 • شما از چندین زمینه منحصر به فرد مانند CAPTCHA ، ارسال پرونده ، آزمونها ، پذیرش ، دکمه های رادیویی ، کادرهای تأیید و منوهای کشویی پشتیبانی می کنید.
 • اسناد ، سوالات متداول و پیوندهای پشتیبانی همه در داشبورد وردپرس قرار دارند.
 • با استفاده از کد کوتاه ساده می توانید فرم تماس را در هر مکانی که می خواهید قرار دهید.

نکات مثبت

قیمت احتمالاً مهمترین مزیت استفاده از فرم تماس با شماره 7 است. شما آزادید آن را در هر تعداد سایت که می خواهید نصب کنید.

اگرچه اگر به دنبال یک افزونه فرم وردپرس رایگان هستید ، پس WPForms Lite ، Formidable Forms و Ninja Forms به طور قابل توجهی راه حل های بهتری نسبت به Contact Form 7 هستند.

چندین پلاگین شخص ثالث وجود دارد که به عنوان افزونه های الحاقی برای فرم تماس 7 عمل می کنند. بیشتر آنها بصورت رایگان در دسترس هستند.

نکات منفی

فرم تماس 7 یک راه حل زیر متوسط برای ایجاد یک فرم تماس اولیه برای وبلاگ شما است. راه اندازی برای مبتدیان مطلق بسیار دشوار است. رابط کاربری به هیچ وجه بصری نیست.

از آنجا که این یک افزونه رایگان است ، گزینه های پشتیبانی محدود هستند.

چندین افزونه شخص ثالث برای فرم تماس 7 در دسترس است ، اما وب سایت رسمی افزونه فاقد پوشه افزودنی است که یافتن افزونه ها برای گسترش عملکرد افزونه پایه را دشوار می کند.

آنچه دریافت می کنید یک رابط کاربری مبتنی بر برچسب های HTML است. بنابراین برای تنظیم فرم های خود باید مراقب باشید که ساختار را بهم نزنید. صادقانه بگویم انجام آن کار چندان دشواری نیست ، اما به سادگی سایر پلاگین های این لیست هم نیست.

ساخت فرم با Contact Form 7
ساخت فرم با Contact Form 7

همانطور که گفته شد ، از آنجا که با ساختار HTML کار می کنید ، می توانید عناصر سفارشی را نیز در بین قسمتهای فرم خود قرار دهید (متن یا تصاویر اضافی) ، که در برخی موارد می تواند بسیار مفید باشد.

بعد از اینکه فرم خود را تغییر دادید ، فقط کد کوتاه را انتخاب کنید و آن را در برخی از پست ها یا صفحه قرار دهید. فرم تماس نهایی به این صورت است:

نسخه نهایی Contact Form 7
نسخه نهایی Contact Form 7

6. HubSpot All-In-One Marketing

HubSpot All-In-One Marketing
HubSpot All-In-One Marketing

افزونه HubSpot’s WordPress چیزی فراتر از فرم ساز سنتی شما نیست. این افزونه به شما امکان می دهد HubSpot CRM را با وردپرس متصل کنید تا بتوانید به راحتی مخاطبین خود را در لیست سازماندهی و تقسیم کنید.

با HubSpot ، داشبورد تولید سرب ، ابزارهای ضبط سرب مانند پنجره های بازشو ، اسلایدها و فرم های قصد خروج ، یک فرم ساز ثابت ، یک پایگاه داده تماس و بینش سرب برای هفت روز اول فعالیت وب سایت پس از ضبط سرب ، دریافت می کنید. همه این ویژگی ها بلافاصله کار می کنند ، درست خارج از جعبه ، بدون هیچ گونه کمک توسعه ای.

ویژگی هایی که بازاریابی همه در یک HubSpot را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • رایگان است!
 • رابط کشیدن و رها کردن بصری
 • زمینه ها و ارسال های نامحدود
 • سازگار با افزونه های دیگر مانند فرم های نینجا و فرم های جاذبه
 • تجزیه و تحلیل داخلی برای تجزیه و تحلیل بهترین صفحات خود
 • به طور یکپارچه با CRM ادغام می شود تا پایگاه داده مخاطبین شما را مدیریت کند
 • گفتگوی زنده و ربات ها

7. weForms

weForms
weForms

weForms یک پلاگین فرم تماس جدیدتر در بازار است. این توسط تیم در weDevs ایجاد شده است ، که به سایر پلاگین های خود مانند WP Project Manager Pro ، WP User Frontend Pro و WP ERP مشهور هستند.

نسخه رایگان به طرز شگفت انگیزی شامل چند ویژگی است ، از جمله امکان دیدن داده های ارسال فرم تماس در مدیر وردپرس.

ویژگی هایی که weForms را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • 39 دلار در سال قیمت مشابه سایر پلاگین های فرم تماس با حق بیمه است.
 • ادغام با MailChimp ، AWeber ، MailPoet ، تماس ثابت ، مانیتور کمپین ، دریافت پاسخ و کیت تبدیل (برخی فقط در نسخه های برتر).
 • weForms همچنین دارای یکپارچگی های جالب دیگری با Zapier ، Trello ، Google Sheets و Slack است (پیشنهاد مطالعه: نحوه استفاده م Sثر از Slack).
 • فرم تماس خود را به راحتی با یک کد کوتاه جاسازی کنید.
 • reCaptcha Google برای جلوگیری از هرزنامه در داخل ساخته شده است.
 • دارای سازنده کشش و رها کردن AJAX زیبا با پیش نمایش زنده فوری. سازنده آنها احتمالاً یکی از سریعترین است!
 • پشتیبانی از فرم های چند مرحله ای که نشان داده شده است برای افزایش تبدیل ها است.
 • فرم های خود را به یک URL هدایت کنید.

8. Caldera Forms

Caldera Forms
Caldera Forms

فرم های Caldera یکی دیگر از موارد مورد علاقه کسانی است که به دنبال فرم تماس رایگان هستند. اکنون توسط Saturday Drive ، همان تیمی که روی Ninja Forms کار می کند ، توسعه یافته است. افزونه حق بیمه ارزان نیست ، بنابراین من شخصاً سخت ترین تلاش خود را می کنم تا ببینم آیا گزینه رایگان برای کسب و کار من مفید است یا خیر. نسخه رایگان Caldera شامل یک ویرایشگر ساده کشیدن و رها کردن ، همراه با بسیاری از افزودنی ها برای مبتدیان و توسعه دهندگان پیشرفته وب است.

هدف اصلی این است که کارها را تا حد ممکن آسان کنیم و بیشتر این کارها از طریق ویرایشگر انجام می شود. چندین نوع زمینه عالی با Caldera ارائه می شوند و شما می توانید با منطق مشروط بازی کنید تا گزینه های خاصی را براساس چگونگی پاسخ مشتریان به فرم های شما نشان دهید.

ویژگی هایی که فرم های کالدرا را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • یک نسخه رایگان قدرتمند وجود دارد.
 • برخی از انواع فیلدها شامل محاسبات ، گزینه های کشویی و دکمه های رادیویی است.
 • کاربران می توانند پرونده های خود را در فرم بارگذاری کنند.
 • کاربران می توانند پست های خود را از طریق فرم ارسال کنند.
 • پاسخ دهندگان ، زمینه ها و موارد ارسالی نامحدود وجود دارد.
 • می توانید ورودی ها را به یک CSV صادر کنید.
 • ابزار ضد هرزنامه زمانی را که در غیر این صورت باید برای پاکسازی هرزنامه صرف کنید ، پاک می کند.
 • همه فرم های Caldera پاسخگو هستند.

نسخه رایگان فرم های Caldera به شما کمک می کند تا ویژگی های زیر را به فرم های وردپرس خود اضافه کنید:

 • زمینه های نامحدود و فانتزی
 • فرم های چند صفحه ای
 • منطق مشروط
 • پست های وردپرس ایجاد کنید
 • از طرف دیگر ، طیف افزودنی های آنها می تواند با افزودن گزینه های پرداخت ، موقعیت جغرافیایی ، ردیابی Google Analytics ، سبک فرم ها و موارد دیگر ، عملکرد فرم شما را گسترش دهد.

توجه: این شرکت اعلام کرد که در تاریخ 31 دسامبر 2021 ، فرمهای Caldera و موارد افزودنی کنسل می شوند و همه کاربران به فرمهای Ninja منتقل می شوند.

9. The Jetpack Contact Form

The Jetpack Contact Form
The Jetpack Contact Form

اگر فقط می توانید یک پلاگین وردپرس را برای نصب در وب سایت خود انتخاب کنید ، Jetpack احتمالاً در بالای لیست قرار دارد. دلیل این امر این است که شامل مواردی نظیر ضد هرزنامه تا پشتیبانی caching و ابزارهای رسانه های اجتماعی گرفته تا فرم تماس با Jetpack است. بنابراین ، اگر Jetpack را قبلاً اجرا کرده اید ، شاید ارزش داشته باشد که به عنصر فرم تماس نگاه کنید.The Jetpack Contact Formاگر فقط می توانید یک پلاگین وردپرس را برای نصب در وب سایت خود انتخاب کنید ، Jetpack احتمالاً در بالای لیست قرار دارد. دلیل این امر این است که شامل مواردی نظیر ضد هرزنامه تا پشتیبانی caching و ابزارهای رسانه های اجتماعی گرفته تا فرم تماس با Jetpack است. بنابراین ، اگر Jetpack را قبلاً اجرا کرده اید ، شاید ارزش داشته باشد که به عنصر فرم تماس نگاه کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، دکمه افزودن فرم تماس در بالای هر صفحه و منطقه ایجاد پست قرار می گیرد. درج آسانتر قرار دادن فرم در هر کجا که بخواهید امکان پذیر است.

با انتخاب دکمه فرم تماس با ما و طراحی فرم خود ، در نهایت با یک فرم تماس حرفه ای و کاربردی و بدون هیچ گونه زنگ و سوت مواجه می شوید.

نمونه نهایی Jetpack
نمونه نهایی Jetpack

ویژگی هایی که فرم تماس Jetpack را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • Jetpack رایگان است و بسیاری از کاربران وردپرس قبلاً آن را در وب سایت های خود نصب کرده اند. ناگفته نماند ، Jetpack یکی از آن افزونه هایی است که از نظر سرعت سایت یا درگیری پلاگین مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.
 • دکمه دسترسی آسان و تنها با یک کلیک “درج فرم” روند کار را تسریع می کند.
 • اعلان های ایمیل به آدرس ایمیل مورد نظر شما ارسال می شود.
 • همه تنظیمات فرم را درست در پست یا ویرایشگر صفحه خود تنظیم کنید. این شامل زمینه موضوع ، قسمتهای فرم ، آدرس ایمیل و موارد دیگر است.
 • پلاگین Jetpack با Akismet ادغام می شود تا هرزنامه را از هر فرم ارسال کند.
 • این یکی از اساسی ترین فرم های تماس است که مشکلی برای شما ایجاد نمی کند. به طور خلاصه ، ما بهترین کار را برای مشاغل کوچکتر و وبلاگ هایی داریم که فقط به ساده ترین شکل نیاز دارند.

همانطور که ممکن است مطلع باشید ، Jetpack – پلاگین اصلی camp Automattic – دارای ماژول فرم های تماس نیز می باشد. فقط باید آن را در Jetpack / Settings فعال کنید:

فعالسازی فرم های تماس Jetpack
فعالسازی فرم های تماس Jetpack

نحوه ساخت فرم با جت پک

ایجاد فرم های تماس با Jetpack کمی متفاوت از سایر پلاگین های این لیست است. به جای ایجاد یک فرم ، و سپس قرار دادن آن در پست ها / صفحات مختلف ، می توانید فرم ها را درست در صفحه ویرایش پست / صفحه ایجاد کنید:

افزودن فرم Jetpack
افزودن فرم Jetpack

Jetpack به شما امکان می دهد تا زمینه ها را تنظیم کنید (موارد موجود را حذف کنید یا موارد جدیدی اضافه کنید) و در آخر فرم را به پست خود اضافه کنید:

ویرایش فرم Jetpack
ویرایش فرم Jetpack

فرم تماس نهایی به این صورت است:

نمونه نهایی Jetpack
نمونه نهایی Jetpack

10. FormCraft

FormCraft

FormCraft هیچ نسخه رایگان یا آرشیو برای بازی قبل از خرید ندارد. با این حال ، این یک افزونه فرم تماس با وردپرس قدرتمند است که دارای طراحی بسیار زیباتر از آنچه در این افزونه ها صحبت کرده اید ، است. افزونه فرم تماس با وردپرس شامل الگوهایی با طراحی های زیبا ، به همراه ده ها مورد اضافی برای گسترش نحوه کار با فرم های خود است.

علاوه بر این ، این پلاگین فرم تماس با وردپرس برتر شامل ویژگی های خاصی مانند فرم های بازشوی داخلی و فرمول های ریاضی است. شما می توانید از طریق PayPal Standard یا Stripe پرداخت ها را جمع آوری کنید ، و ادغام Zapier مطمئناً برخی از فرایندهای شما را خودکار می کند. با افزودنیهای اضافی می توانید آن را با چند سایت سازگار کنید.

به طور کلی ، با پلاگین FormCraft الگوها و طرح های خلاقانه و قابل تنظیم بیشتری دریافت می کنید. این هزینه زیادی برای شما ندارد و افزودنی ها ویژگی هایی را ارائه می دهند که ممکن است در افزونه معمولی وجود نداشته باشد.

ویژگی هایی که FormCraft را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • هزینه 39 دلار فقط یکبار پرداخت است.
 • سازنده کشیدن و رها کردن یکی از قدرتمندترین سازنده های این لیست است.
 • این طرح ها نیز بسیار باورنکردنی هستند.
 • الگوهای زیادی در پلاگین فرم تماس با فرم WordPress WordPress بسته بندی شده اند.
 • برخی از افزودنیهای رایگان شامل Mailster ، MailChimp ، MailPoet ، reCAPTCHA و Campaign Monitor است.
 • برخی از افزودنیهای برتر شامل فرمهای چند صفحه ای ، Stripe ، PayPal Standard و پشتیبانی از چند سایت وردپرس است.
 • FormCraft یکی از بهترین افزونه های موجود برای خلاقیت در طراحی شما و ایجاد نام تجاری بیشتر از طریق فرم تماس شماست.

11. QuForm

QuForm

بسیاری از افزونه های فرم تماس با وردپرس در این لیست فقط برای اهداف تماس ساخته شده اند. QuForm کمی متفاوت است ، زیرا برای ساخت هر نوع فرم ، به ویژه مواردی که دارای ویژگی ها و زمینه های بسیار پیشرفته هستند ، ساخته شده است.

ویرایشگر کشیدن و رها کردن بهای پذیرش را دارد اما شما همچنین گزینه های مختلفی ، 19 نوع عنصر و یک سیستم طرح زمینه آسان دارید. من استدلال می کنم که این ویرایشگر کشیدن و رها کردن تقریباً به اندازه دیگران که دیده ایم خوب نیست ، اما هنوز هم بصری است. این فرم های وب مناسب برای موبایل هستند و از یک سبک بسیار سازگار برخوردار هستند. به همین دلیل قیمت گذاری را دوست داریم.

این فرصت را به همه شرکت ها می دهد تا ببینند که چگونه یک ظاهر طراحی می شود ، همه اینها بدون از بین بردن بودجه.

ساخت فرم با QuForm
ساخت فرم با QuForm

ویژگی هایی که QuForm را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • افزونه QuForm بهینه سازی شده است تا سرعت سایت شما را کاهش ندهد.
 • شما مجبور نیستید بیش از حد پول چنگ بزنید. در واقع ، این پلاگین فقط به یک بار هزینه نیاز دارد.
 • افزونه QuForm دارای نه اعتبار سنج و شش فیلتر است.
 • ابزار پیشرفته بارگذاری پرونده برای پشتیبانی مشتری و کار با مشتری بسیار مناسب است.
 • وقتی یک پاسخ خاص از طریق فرم شما انجام می شود ، از شرایط برای دیدن خودکار عناصر خاص استفاده کنید.
 • reCAPTCHA شما را در برابر هرزنامه محافظت می کند.
 • افزونه فرم تماس با وردپرس شامل 19 نوع عنصر است.
 • چندین مضمون فرم با این افزونه گنجانده شده است.

12. Ninja Forms 

Ninja Forms
Ninja Forms

فرم های نینجا یک نسخه رایگان در کتابخانه وردپرس دارد ، اما ما فکر می کنیم اکثر شرکت های قانونی عضویت در نسخه پولی را در نظر می گیرند. پلاگین فرم تماس رایگان ، یک رابط کاربری زیبا برای ساخت فرم های تماس خود فراهم می کند. هیچ محدودیتی برای فرم ها ، فیلدها یا ایمیل های دریافت شده وجود ندارد و می توانید فرم های خود را برای موارد بعدی ذخیره کنید.

اکثر قسمت ها و ویژگی های نسخه رایگان کاملاً اساسی هستند ، اما پیکربندی فرم ها و ایجاد ظاهر زیبا در وب سایت آسان است. این افزونه با افزونه Contact Form 7 رقابت می کند (در زیر نشان داده شده است).

هنگام ثبت نام برای عضویت ، به ده ها مورد اضافی ، پشتیبانی مشتری ، به روزرسانی ، طرح بندی ، فرم های چند بخشی ، منطق مشروط و موارد دیگر دسترسی پیدا می کنید. بعلاوه ، وقتی تصمیم می گیرید به جای یک یا دو افزونه ، بسته یا عضویتی بخرید ، Ninja Forms وظیفه خوبی برای پایین نگه داشتن هزینه ها دارد.

ویژگی هایی که فرم های نینجا را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • فرم های نینجا بیش از 40 مورد الحاقی دارد ، از جمله یکی برای منطق شرطی ، فرم های چند بخشی ، ارسال جلویی ، بارگذاری پرونده ، طرح بندی و سبک.
 • می توانید فرم های خود را با سرویس هایی مانند MailChimp ، Campaign Monitor و AWeber وصل کنید.
 • با کمک PayPal Express یا یکی از بسیاری از پردازنده های پرداخت دیگر ، پرداخت ها را مستقیماً از طریق فرم های خود جمع آوری کنید.
 • با Zapier ارتباط برقرار کنید تا بیشتر محدودیت ها را از نظر یکپارچه سازی و اتوماسیون از بین ببرید.
 • مانند SalesForce با CRM مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید.
 • قیمت گذاری هم بد نیست.

ایجاد فرم ها نسبتاً آسان است. شما با رفتن به Forms / Add New شروع می کنید. در آنجا ، می توانید از یک رابط کشیدن و رها سازی ساده استفاده کنید. برای افزودن قسمتهای فرم ، باید روی نوع خاصی از فیلدها کلیک کنید و سپس می توانید آن را به صورت کار با ابزارک های وردپرس دوباره تنظیم کنید.

ساخت فرم با Ninja Forms
ساخت فرم با Ninja Forms

افزودن فرم های خود به پست های وبلاگ از طریق کد کوتاه انجام می شود – هر کد کوتاه مربوط به یک فرم خاص است. فرم تماس به شرح زیر است:

نمونه نهایی Ninja Forms
نمونه نهایی Ninja Forms

نکات مثبت

افزونه پایه برای فرم های نینجا به صورت رایگان از مخزن رسمی وردپرس در دسترس است. این بدان معناست که می توانید آن را در سایت های دلخواه خود بارگیری و نصب کنید.

برنامه های افزودنی حق بیمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد قابلیت فرم های Ninja مانند اتصال با Campaign Monitor ، Freshbooks ، Salesforce ، اعلان های پیامکی و غیره را گسترش دهید.

یک گزینه پشتیبانی جامعه مفید است ، همچنین اسناد ، راهنماها و پشتیبانی ایمیل.

نکات منفی

حتی اگر افزونه اصلی به صورت رایگان در دسترس باشد ، برنامه های افزودنی در دسترس نیستند. خرید دو یا چند برنامه افزودنی یا حتی بسته نرم افزاری توسعه دهنده تقریباً به همان اندازه WPForms یا Formidable Forms برای شما هزینه دارد.

13. Ninja Kick

Ninja Kick
Ninja Kick

من می خواهم پلاگین Ninja Kick را با افزونه FormCraft مقایسه کنیم که در بالا در مورد آن صحبت کردیم. هر دو دارای طرح های فرم جامد هستند ، فراتر از قالب های سنتی “تخت” گسترش می یابند و در عوض به دنبال طعم های اضافی هستند. همچنین متوجه خواهید شد که فرم تماس را می توان در منطقه دیگری قرار داد ، مانند اسلاید از سمت چپ صفحه.

Ninja Kick سفارشی سازی غنی و تنظیمات انعطاف پذیر را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می توانید انیمیشن ها ، سبک برچسب ها ، طرح های رنگی و موارد دیگر را به راحتی پیکربندی کنید. سه موضوع با پلاگین Ninja Kick بسته بندی شده است. این به همان اندازه ای نیست که از پلاگین های دیگر دیده ایم ، اما مضامین عالی به نظر می رسند.

در مورد رابط کلی ، Ninja Kick کاملاً اساسی و قابل فهم است. به نظر نمی رسد که با افزونه ها یا مضامین دیگر مغایرت داشته باشد و یک پلاگین فرم تماس بسیار سبک وزن برای استفاده است.

ویژگی هایی که باعث می شود ضربه نینجا یک انتخاب عالی باشد:

 • الگوها و طرح های کلی بسیار منحصر به فرد تر از مواردی هستند که با سایر افزونه ها پیدا خواهید کرد.
 • 19 دلار هزینه یکبار مصرف شما را برای یک سال پشتیبانی تحت پوشش قرار می دهد. اگر به پشتیبانی بیشتری نیاز دارید ، می توانید پرداخت اضافی کمی را انتخاب کنید.
 • گزینه های سفارشی سازی قدرتمند به نظر می رسند.
 • انیمیشن ها و اسلایدها را برای جلب توجه مشتری و جلب توجه مردم انتخاب کنید.
 • پلاگین Ninja Kick می تواند در واقع با فرم تماس 7 ادغام شود. این ویژگی های مختلفی را برای یک تجربه شخصی سازی قوی تر به هم می رساند. در واقع ، به شما امکان می دهد کد کوتاه فرم Contact 7 را به صورت پیشرفته تری تنظیم کنید.
 • همه فرم هایی که ایجاد می کنید برای مشاهده در دستگاه های تلفن همراه پاسخگو هستند.
 • این افزونه از محلی سازی چندین زبان مانند فرانسه ، انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی پشتیبانی می کند.
 • برای جلوگیری از هرزنامه در فرم تماس با وردپرس ، یک ابزار آزمایش انسانی گنجانده شده است.
 • شما می توانید از حالت آزمون برای ایجاد فرم های تماس وردپرس خود بدون دید عموم استفاده کنید.

14. Formidable Forms

Formidable Forms
Formidable Forms

اگر به دنبال گزینه رایگان یا حق بیمه برای افزونه فرم تماس هستید ، Formidable Forms یکی دیگر از گزینه های عالی است. از زمان نوشتن این مقاله ، کمی بیش از 200000 نصب فعال با امتیاز 4.5 از 5 ستاره داشته است. به راحتی فرم های تماس ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ، فرم های تولید سرب ، فرم های ایمیل و هر فرم دیگری که تصور می کنید ایجاد کنید.

آیا به فرم های سازگار با GDPR نیاز دارید؟ مشکلی نیست برای ذخیره موارد ارسالی فرم خود ، ردیابی IP یا تنظیمات را خاموش کنید یا برای جمع آوری رضایت ، یک قسمت کادر تأیید به فرم خود اضافه کنید. نسخه رایگان افزونه در مقایسه با سایر افزونه های فرم تماس ، عملکرد کاملاً کمی دارد. اما همچنین به شما این امکان را می دهد که با نسخه ممتاز یا افزونه های خود ، ویژگی های بیشتری اضافه کنید.

ویژگی هایی که فرم های عالی را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • گزینه های عالی عملکرد به شما اجازه می دهد در تنظیمات انتخاب کنید که آیا می خواهید اسکریپت ها و سبک های آنها در همه صفحات یا فقط صفحات قابل اجرا که فرم شما بارگیری می شود بارگیری شود.
 • برای جلوگیری از هرزنامه با ادغام reCAPTCHA آسان است.
 • به شما امکان می دهد ورودی فرم تماس را در داشبورد وردپرس خود (در نسخه رایگان) مشاهده کنید.
 • دارای یک ویرایشگر سبک عالی که در آن می توانید CSS را برای فرم خود تغییر دهید (رنگ خطا ، ارسال موفقیت آمیز و غیره)
 • دارای بیش از 17 افزونه حق بیمه برای ادغام آسان با MailChimp ، Stripe ، PayPal ، WooCommerce ، Zapier ، AWeber و غیره

15. ARForms

ARForms
ARForms

افزونه ARForms یکی از عالی ترین راه حل ها در جدول لیگ سازندگان فرم تماس با وردپرس است. پنج سال است که در خدمت هزاران کاربر وردپرس و بازخورد مثبت است.

برجسته ترین ویژگی هایی که این پخش کننده را پیش روی بسته قرار می دهد ، یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن بصری در زمان واقعی است که به شما امکان کنترل سفارشی سازی در هر قسمت ، 28+ زمینه (از جمله بارگذاری چندین پرونده ، کادرهای تأیید و دکمه های رادیویی ، رمز عبور ، و غیره) ، یک مجموعه ابزار یک ظاهر طراحی شده مجلل و مجموعه ای از دندانهای دیگر برای ایجاد فرم های مارک دار.

یکی دیگر از ویژگی های عالی با هدف از بین بردن محدودیت های طراحی ، 40+ قالب فرم تماس حرفه ای آماده استفاده است. هر یک از آن الگوهای امروزی را برای تنوع طاقچه ها می توانید به صورت رایگان در یک نسخه برتر بارگیری کنید.

علاقه مند به ارائه یک افزونه واقعا لمسی هستید؟ قبل از پرداخت هرگونه هزینه ، می توانید یک حساب آزمایشی رایگان ثبت کنید و تمام گزینه ها را کاملاً در قسمت عقب بررسی کنید.

علاوه بر این ، ARForms به اکثر افراد آگاه به قیمت بهترین انعطاف را خواهد داد زیرا نسخه برتر تقریباً تمام ویژگی های مورد تقاضا را با قیمت مقرون به صرفه در بر می گیرد.

ویژگی هایی که ARForms را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • این افزونه برای عملکرد بهتر بهینه شده است و به شما امکان میزبانی انواع سبک و بدون نفخ را می دهد.
 • منطق شرطی و محاسبه ریاضیات به راحتی قابل استفاده هستند و در پلاگین پایه تعبیه شده اند.
 • بدون اینکه از قسمت ویرایش خارج شوید ، می توانید پیش نمایش زنده فرم ها را در دستگاه های تلفن همراه و رایانه لوحی اجرا کنید.
 • تجزیه و تحلیل فرم های دستیابی مدیریت دستی و روشنگری.
 • می توانید فرم های طولانی را به چند مرحله تقسیم کنید و UX بهتری برای کاربران فراهم کنید.
 • پشتیبانی SMTP خارج از جعبه.
 • به راحتی فرم های پاسخگو چند ستونی را با زمینه های قابل تغییر مجدد ساخت.
 • برنامه افزودنی ضد هرزنامه reCaptcha به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.
 • قابلیت پاپ آپ داخلی با محرک های هوشمند برای نیازهای بازاریابی.
 • با اقتباس از دوره جدید ویرایش وردپرس ، این افزونه با پشتیبانی از گوتنبرگ همراه است (اگرچه هنوز هم با سایر بازیکنان معروف مانند WPBakery و Cornerstone کاملاً کار می کند).
 • یکپارچه سازی داخلی با ابزارهای محبوب اتوماسیون بازاریابی از طریق ایمیل: در کل 10 سیستم محبوب از جمله MailChimp ، Aweber ، Active Campaign و سیستم های دیگر
 • ده ها افزونه پرداخت شده برای نیازهای پیشرفته ، مانند PDF Creator ، دروازه PayPal ، Zapier ، اعلان های پیامکی و بسیاری موارد دیگر.

16. Flo Forms 

Flo Forms
Flo Forms

Flo Forms سازنده فرم کشیدن و رها کردن آسان برای وردپرس است. توسط افراد Flothemes ، یکی از ارائه دهندگان اصلی تم های برتر وردپرس برای افراد خلاق از سال 2013 ایجاد شده است.

تنظیم ، سفارشی سازی آسان است و شامل بسیاری از ویژگی های پیشرفته است: منطق شرطی ، یادآوری های ایمیل ، گزینه های طرح انعطاف پذیر و بسیاری دیگر. Flo Forms رایگان استفاده می شود و تقریباً تمام مواردی را که برای ایجاد فرم های زیبا با گزینه های پیشرفته نیاز دارید ، شامل می شود.

در عرض چند دقیقه می توانید یک فرم را در سایت خود مستقر کنید ، زیرا به مهارت رمزگذاری نیازی نیست. به شما امکان می دهد اطلاعات مورد نیاز بازدیدکنندگان خود را جمع آوری کرده و آنها را به مشتری تبدیل کنید.

ویژگی هایی که فرم های Flo را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • 100٪ پاسخگو ، فرم ها در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ عالی به نظر می رسند.
 • تمام سوالات خود را مستقیماً در سایت خود ذخیره می کند.
 • یادآوری های ایمیل هنگام از دست دادن ایمیل.
 • GDPR آماده است ، یک کادر تأیید اضافه کرده و به سیاست حفظ حریم خصوصی خود پیوند دهید.
 • منطق مشروط به شما امکان می دهد فرم های پویایی ایجاد کنید.
 • پیام موفقیت سفارشی یا هدایت مجدد به صفحه جدید.
 • یک ایمیل تأیید ارسال برای کاربر ارسال می کند.
 • مشاهده ، ویرایش ، بارگیری اطلاعات کاربر که مستقیماً در سرور شما ذخیره شده است.
 • طرح بندی انعطاف پذیر ، ایجاد طرح بندی منحصر به فرد با 1 و 2 ستون.
 • سازگار با وب سایت های چند زبانه.
 • دکمه های رادیویی ، منوهای کشویی ، تاریخ ، تلفن و قسمتهای ایمیل را اضافه کنید.

17. Simple Basic Contact Form

Simple Basic Contact Form
Simple Basic Contact Form

Simple Basic Contact Form یک افزونه رایگان عالی است که برای کسانی طراحی شده که راه اندازی سریع ، آسان ، کاربردی و بسیار سبک وزن دارند. توسط تیم شگفت انگیز WPKube توسعه و نگهداری می شود.

پلاگین Simple Basic Contact Form با WP API ساخته شده و امنیت و عملکرد بهتری را ارائه می دهد که بیشتر از سایر افزونه های فرم تماس است. از آنجا که بدون جاوا اسکریپت کار می کند ، سرعت آن بسیار سریعتر بارگیری می شود و کار خود را با مسدود کردن هرزنامه و ارسال پیام های متنی ساده انجام می دهد.

ویژگی هایی که فرم تماس اولیه ساده را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند:

 • با استفاده از کد کوتاه در هر نقطه از وب سایت خود نمایش دهید.
 • با کد تمیز برای بارگذاری سریعتر و بهترین عملکرد بهینه شده است.
 • با سوالات چالش captcha از هرزنامه جلوگیری کنید.
 • پیام های متنی ساده قالب بندی شده را ارسال می کند.
 • نصب و سفارشی سازی آسان
 • استفاده از آن برای همیشه کاملا رایگان!

18. Kali Forms

Kali Forms
Kali Forms

Kali Forms یک پلاگین وردپرس است که ترکیبی از یک رابط کاربری تمیز با تعدادی از ویژگی های قدرتمند است که استفاده از آنها برای افرادی که می خواهند فقط یک فرم تماس ساده ایجاد کنند بسیار آسان است.

فرم های کالی در حال حاضر شامل بسیاری از مواردی است که شما باید از سایر افزونه های فرم تماس انتظار داشته باشید از جمله منطق مشروط ، فرم های چند صفحه ای و بارگذاری پرونده ها. علاوه بر این ، افزونه بسیار سریع است زیرا با React ساخته شده است.

ویژگی هایی که فرم های کالی را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

 • از طیف گسترده ای از زمینه های فرم پشتیبانی می کند و ایجاد فرم های پیچیده و چند مرحله ای را که از منطق شرطی استفاده می کنند بسیار آسان می کند.
 • الگوهای از پیش طراحی شده که با یک کلیک آماده واردات هستند.
 • عملکرد Kali Forms Conditional Logic درست در افزونه ساخته شده است و نیازی به نصب برنامه افزودنی اضافی نیست. این کار ایجاد فرم های پیشرفته را آسان می کند اما گزینه ها به راحتی قرار می گیرند و در صورت عدم نیاز به ایجاد فرم معمولی مانع نمی شوند.
 • از فرمهایی پشتیبانی می کند که چندین اعلان ایمیل ، بارگذاری پرونده و امکان تولید فوری خروجی بر اساس داده هایی که کاربر وارد می کند را ایجاد می کند.

اگر می خواهید بدون نیاز به صرف یک دلار هزینه ، یک فرم تماس ساده ایجاد کنید ، می توانید از افزونه رایگان استفاده کنید.

ساخت فرم با Kali Forms
ساخت فرم با Kali Forms

چگونه با kaliform یه فرم تماس بسازیم؟

روند پردازش بسیار ساده و سریع است. پس از نصب ، دکمه “ایجاد اولین فرم خود” را بزنید. لیستی از الگوهای از قبل طراحی شده دریافت خواهید کرد. در حالی که اکثر آنها در نسخه رایگان قفل شده اند ، الگوی فرم تماس در دسترس است.

تنظیمات Kali Forms
تنظیمات Kali Forms

پس از انجام این کار ، روی سازنده فرم کشیدن و رها کردن قرار خواهید گرفت. اما می توانید فیلدهایی را که قبلاً به فرم اضافه شده اند بکشید و رها کنید. برای افزودن یک فیلد جدید ، باید نماد “+” را در کنار هر قسمت قرار دهید.

پس از ایجاد فرم ، از کد کوتاه برای افزودن آن به پست های وبلاگ استفاده کنید. اما بدانید که طراحی ممکن است بر اساس موضوعی که انتخاب می کنید متفاوت باشد. من از تم Neve برای این موضوع استفاده کرده ام. نحوه استفاده از تنظیمات پیش فرض به این شکل است:

نمونه نهایی Kali Forms
نمونه نهایی Kali Forms

19. Forminator

Forminator
Forminator

سازنده یک افزودنی منطقی جدید در لیست ما است ، اما وقتی صحبت از ادغام و افزودن زمینه می شود گزینه های دیگر را شکست می دهد. با استفاده از Forminator ، می توانید به سرعت فرم جدیدی بسازید ، تمام اعتبارات به رابط drag-n-drop. فقط با چند کلیک می توانید طراحی فرم را با استفاده از قسمت ظاهر کاملاً شخصی سازی کنید.

این پلاگین با ادغام های بازاریابی و مدیریت ایمیل مانند Trello ، Mailchimp ، Slack ، Hubspot ، AWeber و موارد دیگر کاملا سازگار است.

ویجت های Forminator
ویجت های Forminator

اگر می خواهید بدانید که چگونه در بین سایر افزونه های فرم تماس قرار دارد ، گزینه “درج زمینه ها” را بررسی کنید. 24 جعبه زمینه منحصر به فرد برای ایجاد فرم های تماس ، فرم های پرداخت ، فرم محاسبات ، ابزارک های بازخورد ، نظرسنجی های بی درنگ و آزمونها وجود دارد.

انتخاب قالب فرم در Forminator
انتخاب قالب فرم در Forminator

برای استفاده از آن ، نوع فرم مورد نظر برای ساختن را انتخاب کرده و قسمتهای فرم را اضافه کنید.

تنظیمات Forminator
تنظیمات Forminator

ظاهر را سفارشی کنید و کد کوتاه را در جایی که می خواهید آن را اضافه کنید جایگذاری کنید. همچنین ، فقط پس از ایجاد فرم می توانید برنامه های شخص ثالث را اضافه کنید.

انتخاب افزونه فرم تماس در وردپرس

 • وقتی نمی خواهید هیچ پولی پرداخت کنید – با HappyForms ، فرم تماس 7 ، فرم Caldera ، فرم تماس با Jetpack ، فرم Flo یا Formidable همراه شوید.
 • اگر می خواهید قالب های فرم زیبایی داشته باشید – با Ninja Kick ، ​​FormCraft ، weForms ، Gravity Forms یا Formidable همراه باشید.
 • اگر به ویرایشگر باور نکردنی کشیدن و رها کردن علاقه دارید – با weForms یا ARForms همراه شوید.
 • وقتی به دنبال بهترین ارزش هستید – با فرم های جاذبه ، FormCraft ، Ninja Kick همراه شوید.
 • اگر از HubSpot CRM استفاده می کنید – با HubSpot All-in-One بازاریابی همراه باشید ، این یک روش یکپارچه برای ایجاد وردپرس با HubSpot است.
 • اگر به ابتدایی ترین افزونه فرم تماس با وردپرس نیاز دارید – با HappyForms ، فرم تماس 7 یا Simple Basic Contact Form بروید.

فرم تماس نه تنها راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان است ، بلکه نشان می دهد که شما یک تجارت مشروع هستید. شما برای برقراری ارتباط با کاربران آزاد هستید و این ممکن است تنها چیزی باشد که برای فروش یا خواننده جدید لازم است. اگر در مورد این افزونه های فرم تماس با وردپرس نظری دارید ، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منابع لاتین
_ kinsta _ WpBeginner _ codeinwp _ wpkube
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟