ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

25 ابزارک مفید وردپرس

25 ابزارک مفید وردپرس

آیا به دنبال ابزارکهای مفید وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

ابزارکها به شما امکان می دهند تا محتوا ، ویژگی ها و سایر عناصر را به نوار کناری وردپرس و سایر مناطق دارای ابزارک اضافه کنید.

وردپرس دارای تعداد انگشت شماری از ابزارک های داخلی است که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. افزونه ها و قالب های وردپرس همچنین می توانند ابزارک های وردپرسی خود را نیز اضافه کنند.

در این مقاله برخی از مفیدترین ابزارک های وردپرس را برای سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت. این ابزارکها به شما کمک می کنند تا به طور موثر از دارایی های دیجیتال وب سایت خود استفاده کنید تا تجربه کاربر را بهبود بخشیده و تجارت خود را توسعه دهید.

 

ابزارک های مفید وردپرس
ابزارک های مفید وردپرس

 

1. WP Call Button

 

WP Call Button
WP Call Button

 

با افزایش ترافیک سایت از اینترنت تلفن همراه ، بیشتر کاربران برای راحتی خود می خواهند برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرند. WP Call Button به شما امکان می دهد دکمه کلیک برای تماس با ما را  در سایت خود طراحی کنید.

شما می توانید از آن برای افزودن یک دکمه ثابت استفاده کنید که با کاربر پیمایش می کند یا از ویجت برای نمایش دکمه تماس در نوار کناری سایدبار استفاده کنید.

با هر شماره ای چون تلفن ثابت یا تلفن همراه کار می کند ، اما توصیه می کنیم از تماس تلفنی حرفه ای استفاده کنید تا مطمئن شوید که هرگز حتی یک تماس را از دست نخواهید داد.

برای راهنمایی های مرحله به مرحله ، به مقاله ما در مورد چگونگی اضافه کردن دکمه کلیک برای تماس در وردپرس مراجعه کنید.

2. WPForms

 

WPForms
WPForms

 

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در دنیا است. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت یک فرم تماس ایجاد کرده و در هرجای وب سایت خود اضافه کنید.

این سازنده فرم با کشیدن و رها کردن ، قالب های فرم آماده ، برای استفاده در ، بلوک های ویرایشگر گوتنبرگ و ویجت نوار کناری سایدبار همراه است. این افزونه پرومیوم با نسخه رایگان WPForms Lite موجود است.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک فرم تماس با وردپرس با دستورالعمل های مرحله به مرحله مراجعه کنید.

3. RafflePress

 

RafflePress
RafflePress

 

RafflePress بهترین افزونه ارائه دهنده مسابقات / هدیه وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا هدایا و مسابقات ویروسی ایجاد کنید تا فوراً ترافیک زیادی و مشتریان جدید بدست آورید.

این امکان را به شما می دهد که یک مسابقه را اجرا کرده و آن را به یک ابزارک پست ، صفحه یا نوار کناری اضافه کنید. همچنین می توانید یک صفحه فرود مستقل برای جوایز خود ایجاد کنید و آن را در پروفایل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید دهید.

RafflePress یک افزونه پرومیوم با نسخه رایگان به نام RafflePress Lite است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه اجرای یک سیر هدایا در وردپرس با دستورالعمل های دقیق مراجعه کنید.

4. Recent Posts Widget with Thumbnails

 

Recent Posts Widget with Thumbnails
Recent Posts Widget with Thumbnails

 

به طور پیش فرض ، وردپرس دارای ویجت پست ها و مقالات اخیر است که لیست ساده ای از پست های اخیر شما را نشان می دهد. افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails به شما امکان می دهد پست های اخیر را با عکسهای بندانگشتی نمایش دهید.

از تصویر شاخص یا اولین تصویر در یک پست به عنوان تصویر بندانگشتی استفاده می کند. همچنین می توانید ارتفاع و عرض تصویر را از صفحه تنظیمات ویجت تنظیم کنید.

5. Astra Widgets

 

Astra Widgets
Astra Widgets

 

Astra Widgets یک ویجت است که توسط تیم سازنده قالب محبوب آسترا ایجاد شده است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی موقعیت مکانی شغلی ، پیوندهای پروفایل اجتماعی و لینک شبکات اجتماعی خود را به نوار کناری ( سایدبار ) وردپرس خود اضافه کنید.

با هر قالب وردپرس کار می کند و با تمام افزونه های سازنده صفحه محبوب نیز سازگار است.

6. Simple Social Icons

 

Simple Social Icons
Simple Social Icons

 

ویجت واقعا ساده برای اضافه کردن نمادهای اجتماعی به ستون های فرعی ( سایدبار ) خود است. همه گزینه های تنظیمات در تنظیمات ویجت قرار دارند. می توانید URL های شبکات اجتماعی را پروفایل خود وصل کنید و اضافه کنید.

همچنین می توانید با انتخاب رنگ پس زمینه و رنگ آیکون را تغییر دهید. برای جزئیات بیشتر ، به آموزش ما در مورد چگونگی اضافه کردن آیکون های رسانه های اجتماعی در نوار کناری وردپرس خود مراجعه کنید.

این افزونه توسط StudioPress ، کمپانی محبوب  Genesis Theme Framework (که اکنون زیرمجموعه WP Engine است) ساخته شده است.

7. Google Maps Widget

 

Google Maps Widget
Google Maps Widget

 

راه ساده تر برای اضافه کردن نقشه به ستون کناری سایت شما استفاده از ابزارک Google Maps است. این ویجت ساده به شما امکان می دهد یک نقشه Google را در یک ویجت نمایش دهید. هنگامی که یک کاربر روی نقشه کلیک می کند ، یک نقشه بزرگتر در پنجره پاپ آپ باز می شود.

این یکی از بهترین ابزارک های وردپرس برای مشاغلی است که می خواهند آدرس و مکان خود را در سایت خود نمایش دهند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما در مورد نحوه افزودن Google Maps در وردپرس را بررسی کنید.

8. Social Count Plus  

 

Social Count Plus  
Social Count Plus

 

شاید دیدید که برخی وب سایتهای معروف فالوور های اجتماعی خود را در نوار کناری سایت نشان می دهندد. این با افزودن لینک شبکات اجتماعی به اعتبار وب سایت شما می افزاید.

ویجت Social Count Plus به شما امکان می دهد تعداد فالوور های رسانه های اجتماعی خود را به راحتی در نوار کناری نمایش دهید. راهنمای ما درباره نحوه نمایش تعداد دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی در وردپرس را مشاهده کنید.

این ویجت فقط تعداد دنبال کننده های شما را نشان می دهد , نه تعداد دفعاتی که مقاله در وب سایت شما به اشتراک گذاشته می شود.

اگر می خواهید تعداد اشتراک های جداگانه را برای پست های مختلف نمایش دهید ، بنابراین توصیه می کنیم از Shared Counts که یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس است استفاده کنید. به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به راحتی به پست ها و صفحات خود با تعداد اشتراک برای هر رسانه اجتماعی اضافه کنید.

9. Compact Archives

 

Compact Archives
Compact Archives

 

ویجت ” بایگانی ماهانه پیش فرض وردپرس ” بایگانی وبلاگ شما را در یک لیست طولانی از ماه نشان می دهد که می تواند فضای زیادی را به خود اختصاص دهد. Compact Archives با گروه بندی بایگانی های ماهانه شما به سال ها و نمایش آنها به صورت فشرده ، این مشکل را حل می کند.

همچنین دارای یک بلوک گوتنبرگ می باشد که می توانید در پست ها و صفحات خود  آن را اضافه کنید. این برنامه همچنین شامل یک ویجت است که می توانید در نوار کناری وبلاگ خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر آموزش ما در مورد چگونگی ایجاد بایگانی های فشرده در وردپرس را بررسی کنید.

10. OptinMonster

 

OptinMonster
OptinMonster

 

OptinMonster بهترین افزونه تولید خریدار وردپرس در بازار است. این اجازه می دهد تا شما به راحتی بازدید کنندگان وب سایت را به مشترکان و مشتریان تبدیل کنید.

این امر به شما کمک می کند با افزودن فرم های ثبت نام در ابزارک های نوار کناری ، پنجره پاپ آپ ، میله های شناور و موارد دیگر ، لیست ایمیل های خود را افزایش دهید.

OptinMonster بهترین ابزارک وردپرس برای سایت ها و مشاغل تجارت الکترونیکی است که می خواهند نرخ تبدیل های خود را افزایش دهند.

11. AdSanity

 

AdSanity
AdSanity

 

AdSanity بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی تبلیغات را در هر کجای وب سایت خود به نمایش بگذارید و از ویجتی برای نمایش خودکار تبلیغات در نوار کناری وبلاگ خود استفاده می کنید.

اگر قصد دارید از وب سایت خود با Google AdSense ، تبلیغات بنری یا بازاریابی وابسته پشتیبانی کنید ، AdSanity به شما کمک می کند تا فضای تبلیغاتی خود را به حداکثر برسانید و درآمد بیشتری کسب کنید.

12. Testimonials Rotator

 

Testimonials Rotator
Testimonials Rotator

 

یک روش آسان برای اضافه کردن اثبات شبکات اجتماعی به وب سایت شما اضافه کردن توصیفات مشتری به وب سایت شما است. Testimonials Rotator به شما امکان می دهد توصیفات مشتری را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید.

این یکی از بهترین افزونه های توصیفی برای وردپرس است و از ویجت بسیار خوبی برخوردار است که به شما امکان می دهد توصیفات دایره وار را در نوار کناری نمایش دهید. این امر فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد و به شما امکان می دهد هوشمندانه از نوار های کناری برای تقویت اعتماد شبکات اجتماعی استفاده کنید.

برای راهنمایی های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه اضافه کردن توصیفات دوار در وردپرس مراجعه کنید.

13. Feature a Page Widget

 

Feature a Page Widget
Feature a Page Widget

 

این افزونه مرتب به شما امکان می دهد تا یک صفحه به عنوان یک صفحه برجسته در نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید. می توانید عنوان صفحه ، تصویر شاخص و گذیده ای را برای نمایش انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله در مورد نحوه نمایش صفحات شاخص در وردپرس مراجعه کنید

14. Easy Table of Contents

 

Easy Table of Contents
Easy Table of Contents

 

افزونه Easy Table of Contents به شما امکان می دهد تا یک جدول محتوایی را به راحتی به مقالات خود اضافه کنید. اگر اغلب مقالاتی با طول زیاد دارید ، این افزونه بسیار مفید است. اضافه کردن فهرست مطالب به شما کمک می کند تا کاربران به سرعت به بخش های مختلف پرش کنند.

این افزونه می تواند به صورت خودکار یک لیست از مطالب را به مقالات طولانی تر وارد کند یا می توانید آن را به صورت دستی اضافه کنید. علاوه بر این ، ویجت نیز برای نمایش جدول در نوار کناری وجود دارد.

برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد چگونگی اضافه کردن آسان فهرست مطالب در وردپرس مراجعه کنید.

15. Widget Context

 

Widget Context
Widget Context

 

افزونه Widget Context به شما امکان می دهد ویجت ها را بر اساس متن نمایش داده و مخفی کنید. به عنوان مثال ، در صورت مشاهده یک صفحه خاص ، می توانید ویجت را پنهان کنید.

این افزونه مفید است هرگاه نمی خواهید ویجت را در صفحات خاصی نمایش دهید یا فقط می خواهید آن را در بخش های خاصی نمایش دهید. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد نحوه نمایش/مخفی کردن ابزارک ها در وردپرس مراجعه کنید.

16. Q2W3 Fixed Widget for WordPress

 

Q2W3 Fixed Widget for WordPress
Q2W3 Fixed Widget for WordPress

 

ابزارهای نوار کناری معمولاً هنگام حرکت رو به پایین کاربر در وب سایت شما ناپدید می شوند. Q2W3 Fixed Widget for WordPress به شما امکان می دهد هرگونه ویجت را به یک ویجت ثابت تبدیل کنید که با حرکت کاربران به پایین ، روی ویجت ثابت قرار می گیرد.

اگر می خواهید یک پیشنهاد ویژه ، محتوای مهم یا فرم ثبت نام خبرنامه را نشان دهید ، این کار مفید خواهد بود. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک ویجت شناور چسبناک در وردپرس مراجعه کنید.

17. WordPress Popular Posts

 

WordPress Popular Posts
WordPress Popular Posts

 

WordPress Popular Posts بهترین افزونه محبوب پست برای وردپرس است. همانطور که از نام آن پیداست، این اجازه می دهد تا محبوب ترین پست های وردپرس خود را نمایش دهید.

این افزونه دارای ویجت است که می توانید آن را به نوار کناری اضافه کنید. همچنین می توانید از شورت کد یا یک برچسب الگو برای نمایش پست های محبوب در هر کجای سایت خود استفاده کنید.

18. WP-PostRatings

 

WP-PostRatings
WP-PostRatings

 

افزونه WP-PostRatings به شما امکان می دهد تا به راحتی یک سیستم رتبه بندی مقالات را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. کاربران شما می توانند مقالات را در سایت خود رتبه بندی کرده و بازخورد فوری را در اختیار شما قرار دهند.

این افزونه همچنین دارای یک ویجت است که می توانید از آنها برای نمایش محتوای برتر خود در نوار کناری وبلاگ خود استفاده کنید.

19. Theme My Login

 

Theme My Login
Theme My Login

 

Theme My Login یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد یک صفحه ورود سفارشی به سیستم برای بازدید کنندگان وب سایت خود ایجاد کنید. در صورت امکان ثبت نام کاربر در وب سایت خود یا استفاده از یک وبلاگ وردپرس چند نویسنده بسیار مفید است.

این افزونه همچنین دارای یک ویجت ورود به سیستم نوار کناری است که می توانید از آن استفاده کنید تا کاربران برای ورود به حساب کاربری خود راحت تر شوند. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد فرم ورود به فرانت-اند / نوار کناری در وردپرس مراجعه کنید.

20. Advanced AJAX Product Filters

 

Advanced AJAX Product Filters
Advanced AJAX Product Filters

 

Advanced AJAX Product Filters به شما امکان می دهد یک فیلتر فوری محصول را برای فروشگاه ووکامرس خود نمایش دهید. شما می توانید با اضافه کردن یک ویجت فیلتر به نوار کناری خود ، به کاربران خود اجازه دهید محصولات را براساس قیمت ، رتبه بندی یا ویژگی ها دیگر فیلتر کنند.

21. Google Language Translator

 

Google Language Translator
Google Language Translator

 

افزونه Google Language Translator به شما امکان می دهد به راحتی ویجت تعویض زبان را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. از Google Translate برای ترجمه مطالب در وب سایت شما به هر زبانی استفاده می کند.

گزینه دیگر:  TranslatePress به شما امکان می دهد ترجمه Google را با ترجمه های دستی ترکیب کنید تا کیفیت کلی محتوای ترجمه شده خود را بهبود ببخشید.

22. Widget Importer & Exporter

 

Widget Importer & Exporter
Widget Importer & Exporter

 

اکنون که ابزارکهای خود را تنظیم کرده و تنظیمات آن را پیکربندی کرده اید ، ممکن است بخواهید آنها را به وب سایت دیگری منتقل کنید. این جایی است که افزونه Widget Importer & Exporter در دسترس است.

این امکان را به شما می دهد تا تمام ابزارک های خود را به عنوان فایل JSON بارگیری کنید ، که می توانید در هر سایت وردپرس دیگری وارد کنید. اگر از همان قالب و افزونه استفاده می کنید ، تمام ابزارک های شما دقیقاً مانند گذشته وارد می شوند.

اگر از یک قالب متفاوت استفاده می کنید که دارای زمینه های ویجت یکسان با قالب قدیمی نیست ، آن ابزارک ها به عنوان ابزارک های غیرفعال وارد می شوند. سپس می توانید آنها را به هر قسمت ابزارک مورد نظر خود بکشید و رها کنید.

23. The Events Calendar

 

The Events Calendar
The Events Calendar

 

The Events Calendar یکی از بهترین افزونه های تقویم وردپرس در بازار است. این امکان را به شما می دهد تا لیست های رویدادها را در یک وب سایت وردپرس به راحتی مدیریت کنید.

می توانید رویدادهای جدید را با جزئیات کامل اضافه کنید ، تقویم رویدادها را در یک پست یا صفحه وردپرس به نمایش بگذارید ، یا رویدادهای آینده را در یک ویجت نوار کناری نمایش دهید.

24. Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

 

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)
Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

 

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) بهترین افزونه مطالب مرتبط در وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی مطالب مرتبط را برای هر مقاله در وب سایت خود نمایش دهید.

از یک الگوریتم پیشرفته برای مطابقت با محتوا استفاده می کند که به آن امکان می دهد پست های مرتبط با متن, بسیار دقیقتر از سایر افزونه ها را نشان دهد. همچنین با یک ویجت همراه است که می توانید برای نمایش پست های مرتبط در نوار کناری استفاده کنید.

25. Posts in Sidebar

 

Posts in Sidebar
Posts in Sidebar

 

Posts in Sidebar یک افزونه بسیار ساده اما بسیار مفید است. این امکان را به شما می دهد تا پست های خاصی را در یک ویجت نوار کناری نشان دهید.

می توانید پست هایی را که می خواهید نشان دهید ، انتخاب کنید ، آنها را با عنوان ، گزیده و تصویر کوچک یا لیست ساده نمایش دهید. همچنین می توانید با استفاده از افزونه Widget Context برای نمایش پست های مختلف در مناطق مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن برخی ابزارک های مفید وردپرس برای وب سایت خود کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد بهترین افزونه های وردپرس و بهترین افزونه های بلوک Gutenberg برای وب سایت خود مشاهده کنید.

 

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟