ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

رفع مشکل عدم درونریزی دمو در وردپرس

رفع مشکل عدم درونریزی دمو در وردپرس

درونریز دمو یکی از پرطرفدارترین ویژگی های قالب های وردپرس است. به شما امکان می دهد یک وب سایت کاملاً کارکرده را تنها با یک کلیک یا با چند مرحله وارد کنید. با انجام این کار ، می توانید زمان زیادی را صرف کنید که در صورت شروع به ساخت وب سایت خود از ابتدا مصرف می شود. همراه ما باشید با آموزش نحوه رفع مشکل عدم درونریزی دمو در وردپرس

Demo Import ، یکی از ویژگی های محبوب پوسته وردپرس ، می تواند با کمک افزونه وردپرس توصیه شده توسط قالب اجرا شود. این افزونه به شما اجازه می دهد تا محتویات نسخه ی نمایشی را در چند دقیقه نصب کنید.

با این حال ، بیشتر قالب ها یک گزینه وارد کردن نسخه ی نمایشی , با یک کلیک ارائه می دهد که از آنجا کاربر می تواند وب سایت کاملاً فعال را تنها با کلیک یک دکمه وارد کند. اما به همین راحتی نیست

گفتن اینکه گاهی اوقات وارد کردن نسخه ی نمایشی ممکن است آنطور که باید و به درستی کار نکند. اگر نصب نسخه ی نمایشی زمان زیادی را بدون نتیجه نهایی به طول انجامد ، ممکن است به دلیل خرابی وارد کردن نسخه ی نمایشی باشد.

دلایل رایج خرابی نسخه نمایشی

  • اگر حافظه PHP ، حجم بارگذاری/محدودیت اجرا بسیار پایین باشد.
  • اگر میزبان وب شما از نرم افزار مشاهده فرایند استفاده میکند که از پردازش حجیم سرورهای وب جلوگیری میکند.

اگر با نحوه افزایش ظرفیت PHP در هاست آشنا نیستید میتوانید با مقاله نحوه افزایش ظرفیت PHP همراه ما باشید

توصیه محدودیت های پیکربندی PHP برای درونریزی موفقیت آمیز نسخه ی نمایشی

اگر وارد کردن نسخه ی نمایشی ناموفق باشد ، یک پیام خطای ساده مانند “وارد شدن ناموفق بود” دریافت خواهید کرد یا گاهی اوقات روند واردات نسخه نمایشی برای همیشه بدون نتیجه نهایی بارگیری می شود. این ممکن است به دلیل محدودیت های پیکربندی PHP باشد که برای تکمیل فرآیند بسیار پایین تنظیم شده اند. در این صورت ، باید با میزبان وب خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید محدودیت های پیکربندی PHP را به حداقل موارد زیر افزایش دهند:

max_execution_time	300
memory_limit	256M
post_max_size	32M
upload_max_filesize	32M
max_input_vars	3000

تأیید محدودیت های PHP

بنابراین شما باید در مورد نحوه بررسی این مقادیر PHP فکر کنید. برخی از قالب های وردپرس شامل صفحه وضعیت سیستم در داشبورد خود هستند. اگر آن را در داشبورد پیدا نکردید ، می توانید از افزونه وردپرس به نام WP-ServerInfo استفاده کنید. بسیاری از افزونه های مشابه دیگر وجود دارد. می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

هنگامی که می بینید محدودیت های PHP زیر مقادیر توصیه شده است ، با ارائه دهنده میزبانی خود تماس بگیرید. و از آنها بخواهید آن را مطابق مقادیر توصیه شده تنظیم کنند. میزبانی مشترک ارزان قیمت وجود دارد که ممکن است به شما اجازه ندهد محدودیت های پیکربندی PHP را به مقادیر توصیه شده افزایش دهید و در نتیجه واردات نسخه نمایشی کار نکند. شاید بتوانید میزبان خود را تغییر دهید تا بتوانید داده های نمایشی را وارد کنید.

امیدواریم آموزش رفع مشکل عدم درونریزی دمو در وردپرس برای شما مفید بوده باشد. سوالات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

منابع لاتین
_ Hash Themes
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟