ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

نحوه نمایش فالوورهای شبکات اجتماعی بصورت متن

نحوه نمایش فالوورهای شبکات اجتماعی بصورت متن

آیا به سایتی رسیده اید که نشان می دهد فالوورهای رسانه های اجتماعی آنها به همراه آیکون را ؟ اخیراً یکی از کاربران ما از ما سؤال کرده است که آیا راهی آسان برای نشان دادن تعداد دنبال کننده رسانه های اجتماعی خود به عنوان متن در وردپرس بدون نوشتن کد وجود دارد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید دنبال کننده های رسانه های اجتماعی را به عنوان متنی در وردپرس نشان دهید.

افزونه Social Count Plus
افزونه Social Count Plus

نصب و فعالسازی افزونه Social Count Plus

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Social Count Plus است. پس از فعال سازی ، برای ورود به پروفایل رسانه های اجتماعی خود باید به ” تنظیمات »Social Count Plus ” بروید.

تنظیمات افزونه Social Count Plus
تنظیمات افزونه Social Count Plus

ابتدا باید نام کاربری توییتر خود را بدون علامت @ وارد کنید. به عنوان مثال، ultimatewp

برای به دست آوردن Twitter consumer key و consumer secret و access token و access token secret keys ، شما باید به وب سایت Twitter Developer مراجعه کرده و یک App توییتر ایجاد کنید. نگران نباشید سخت تر از آنچه است به نظر می رسد ، و ما شما را در طی مراحل راهنمایی خواهیم کرد.

ابتدا باید با نام کاربری و رمزعبور توییتر خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، باید روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه و از منوی کشویی روی My Applications کلیک کنید.

وبسایت Twitter Developer
وبسایت Twitter Developer

توییتر برنامه هایی را که قبلاً ایجاد کرده اید به شما نشان می دهد ، یا به شما می گوید که در حال حاضر برنامه ای ندارید. در هر صورت ، باید بر روی دکمه New App کلیک کنید.

ساخت APP توییتر
ساخت APP توییتر

در صفحه بعدی ، نامی برای برنامه خود ارائه دهید ، توضیحی اضافه کنید و آدرس وب سایت خود را وارد کنید. بعد از آن کادر “I agree’” را در زیر شرایط و مقررات تیک بزنید. در آخر ، بر روی دکمه Create Your Twitter Application کلیک کنید.

اکنون Twitter برنامه شما را ایجاد می کند ، و شما در صفحه تنظیمات برنامه خود خواهید نشست. در آنجا باید روی برگه تنظیمات API کلیک کنید. در تنظیمات API ، به قسمت دسترسی خود بروید و بر روی دکمه Generate my access token کلیک کنید. توییتر صفحه را مجدد بارگیری کرده و به شما اعلان می دهد که یک نشانه دسترسی برای شما ایجاد شده است. پس از آن شما باید بر روی دکمه Test oAuth کلیک کنید.

کلیدهای مورد نیاز
کلیدهای مورد نیاز

در صفحه بعدی ، تمام کلیدهای مورد نیاز برای کپی و چسباندن تنظیمات Social Count Plus را در سایت وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

بعد از وارد کردن کلیدهای توییتر ، می توانید شناسه صفحه فیس بوک خود را اضافه کنید. برای به دست آوردن شناسه صفحه فیس بوک خود ، باید هنگام مشاهده صفحه خود به عنوان مدیر ، روی ویرایش صفحه کلیک کنید.

بقیه گزینه ها آسان است. می توانید نمایه YouTube ، URL کانال YouTube ، صفحه Google Plus ، Instagram ، SoundCloud و غیره را اضافه کنید. همچنین می توانید تعداد پست و نظر خود را نمایش دهید. پس از اتمام کار ، روی دکمه Save Changes کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

انتخاب طرح برای دکمه های شمارش دنبال کننده رسانه های اجتماعی

Social Count Plus به همراه 6 تنظیم مختلف برای طراحی دکمه انتخاب, ارائه شده است. همچنین می توانید با رفتن به برگه Design در تنظیمات Social Counts Plus ، رنگ متن تعداد دنبال کننده را انتخاب کنید.

انتخاب طرحی برای دکمه های Social Count
انتخاب طرحی برای دکمه های Social Count

پس از انتخاب طرحی برای دکمه های Social Count خود ، برای ذخیره تنظیمات خود باید بر روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

نمایش شمارش اجتماعی در سایت شما

می توانید دکمه های شمارش اجتماعی خود را با استفاده از ابزارک ، کد کوتاه و برچسب های قالب نمایش دهید. اگر می خواهید دکمه های Social Count را به نوار کناری وبلاگ خود اضافه کنید ، باید به قسمت “ نمایش »ابزارک ها ” بروید و ویجت Social Count Plus را به نوار کناری خود بکشید و رها کنید.

دکمه های Social Count در سایدبار
دکمه های Social Count در سایدبار

این افزونه دارای تعدادی کد کوتاه و تابع است که می توانید در پست ها ، صفحات یا فایلهای قالب خود برای نمایش دکمه های شمارش اجتماعی استفاده کنید. لیستی از این کد کوتاه ها و عملکردها در صفحه تنظیمات افزونه در زیر برگه میانبرها و توابع موجود است.

شورت کدها و توابع
شورت کدها و توابع

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی خود را به عنوان متنی در وبلاگ وردپرس خود به نمایش بگذارید.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟