ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

آیا علاقه به طراحی و ساخت سایت دارید؟ وبسایتی که برای خودتان به صورت اختصاصی باشد با یک دامنه اختصاصی مثل فروشگاهی اینترنتی آمازون یا هر سایت دیگه ای؟ پس همراه ما باشید با آموزش نحوه ساخت سایت

در دنیای دیجیتال امروز برای پیشرفت نیاز است که به تکنولوژی روی بیاوریم. یکی از این تکنولوژی ها داشتن یک وبسایت برای کسب و کار خود است. ولی ممکن است سوالی برای شما مطرح شود که چرا باید برای کسب و کار خود یک وبسایت داشته باشیم؟ و پاسخ بسیار ساده است, چون شما با یک سایت میتوانید خدمات خود را به هزاران نفر در سرتاسر دنیا ارائه دهید, چون با یک سایت هیچگونه محدودیت مکانی ندارید, چون با یک سایت همچنین هیچ محدودیت زمانی نیز ندارید. شاید در وهله اول با خود بگویید که نحوه ساخت سایت بسیار پیچیده است ولی ما در مقابل به شما قول میدهیم نحوه ساخت سایت با همراهی تیم آلتیمیت وردپرس برای شما بسیار آسان خواهد بود ( و البته رایگان🙂).

حال اگر نظر بر این دارید که اولین وبسایت خود را راه اندازی کنید همراه ما باشید با دوره آموزشی کاملا رایگان نحوه ساخت سایت از وبسایت تخصصی آلتیمیت وردپرس, که شما در این دوره خواهید آموخت که از ابتدای کار یعنی اصول اولیه وبسایت چیست؟ ثبت دامنه, خرید سرور ( هاست/ فضای میزبانی), اتصال دامنه به هاست تا نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست و اجرای تنظیمات آن و کلی موارد دیگر که در ادامه باهم طی خواهیم کرد.

حال برای آموزش میتوانید به ویدیوی آموزشی بالا مراجعه کنید.

تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟