با سلام خدمت دوستان عزیز طی این مقاله ما قصد داریم که نحوه کار کردن با قالب فروشگاهی وودمارت رو براتون آموزش بدیم و در کل ببینیم که قالب وودمارت چه نیازمندی هایی میخواد و چطور میشه محصول اضافه کرد , نحوه تغییر استایل محصولات و کار با پنل تنظیمات قالب و همه ی کار های دیگه …. پس همراه ما باشید .

نیازمندی های قالب وودمارت

قبل از هر چیز باید وردپرس رو روی سرور یا فضای میزبانی( هاست ) نصب داشته باشین و در کل کانفیگ های اولیه وردپرس رو انجام بدین و سایت وردپرسیتون آماده باشه و اگر این کار رو انجام ندادین میتونید از آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل ما کمک بگیرید.

محدودیت های پیکربندی PHP توصیه شده

گاهی اوقات ممکن است هنگام نصب طرح زمینه ، وارد کردن محتوا یا فعال کردن افزونه هایی مانند صفحه سفید یا خطاهای PHP ، خطاهایی داشته باشید. علت آنها ممکن است کم بودن ظرفیت PHP باشد. در این حالت شما باید مقادیری را افزایش دهید. می توانید این کار را توسط خودتان انجام دهید یا با شرایط زیر با ارائه دهندگان میزبانی خود تماس بگیرید:

  • memory_limit 128M
  • post_max_size 64M
  • upload_max_filesize 64M

تا اینجا پیش نیاز های قالب وودمارت رو فراهم کردیم , بعد این میریم سراغ نصب خود قالب …

مراحل نصب

برای نصب قالب مراجعه کنید به ” پیشخوان وردپرس > نمایش > پوسته ها > افزودن ” سپس فابل زیپ شده قالب را انتخاب و در نهایت روی نصب کلیک کنید . پس از نصب در همان بخش پوسته ها قالب را مشاهده خواهید کرد سپس بر روی فعالسازی کلیک کنید تا قالب نصب شود .

نصب افزونه های مورد نیاز

قبل از شروع کار با قالب ، نصب پلاگین های مورد نیاز و توصیه شده که همراه بسته قالب ما هستند لازم است.

می توانید به طور خودکار تمام افزونه ها را در “نمایش > نصب افزونه ها ” نصب کنید. همچنین می توانید افزونه ها را در برگه “افزونه ها ” نصب کنید:

  • به “نمایش > نصب افزونه ها ” بروید تمام افزونه های مورد نظر خود را تیک دار کنید (پلاگین های مورد نیاز برای کار با قالب مهم هستند)
  • نصب را انتخاب کنید و “اعمال” را کلیک کنید
  • منتظر بمانید تا همه پلاگین ها نصب شوند ، فعال کنید.
نصب افزونه های مورد نیاز قالب وودمارت

درونریزی محتوای نسخه ی نمایشی

به محض نصب قالب و افزونه های مورد نیاز ، داشبورد از برگه های تنظیمات قالب وودمارت برخوردار می شود. برگه تنظیمات قالب همه گزینه های پیکربندی سایت را بر اساس نیازهای تجاری فراهم می کند.

برگه وودمارت شامل موارد زیر است:

درونریزی پایه – فرصتی برای بارگذاری نسخه ی نمایشی کامل همانطور که هست

صفحات اضافی – فرصت بارگذاری صفحات خاص از نسخه های نمایشی. – فرصت بارگذاری صفحات خاص از نسخه های نمایشی.

سازنده هدر – ابزار مخصوص ساختمانی که امکان ایجاد و پیکربندی هدر سایت را با مجموعه ای از عناصر مختلف فراهم می کند

مجوز قالب – برگه فعال سازی مجوز

CSS generator – ابزار بهینه سازی CSS

همانطور که از نامشان پیداست هر کدام کار های متفاوتی را انجام میدهند.

پس از نصب نسخه پایه ، بلوک سمت راست با نسخه های نمایشی کشویی در دسترس قرار می گیرد. نسخه نمایشی را از کشویی انتخاب کنید و دکمه “تنظیم نسخه” را فشار دهید

درونریزی دموی وودمارت

توجه: نصب محتوای آزمایشی سایتی ایجاد نمی کند که کپی یکسانی از سایت نمایشی در دموی وودمارت باشد زیرا تعداد صفحات و تصاویر زیادی دارد که تکمیل آنها زمان زیادی می برد. بیشتر تصاویری که در سایت وودمارت مشاهده می کنید در بسته قالبموجود نیست و درونریزی نمی شود.

توجه: نصب محتوای آزمایشی سایتی ایجاد نمی کند که کپی یکسانی از سایت نمایشی ما باشد زیرا تعداد صفحات و تصاویر زیادی دارد که تکمیل آنها زمان زیادی می برد. بیشتر تصاویری که در سایت ما مشاهده می کنید در بسته تم ما موجود نیست و وارد نمی شود.

تنظیمات طرح قالب وودمارت

برای دسترسی به تنظیمات قالب وومارت به صفحه ” پیشخوان وردپرس > تنظیمات قالب ” مراجعه کنید . در نهایت در کنار هر بخش توضیحات خاص خود داده شده که بسیار ساده بوده و نیازی به توضیح اضافی ندارد .

تنظیمات قالب در وودمارت

این آموزش ادامه دارد ….

تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید