جدیدترین‌ها

خوش آمدید به آلتیمیت فروم

برای دانلود و استفاده از بینهایت قالب, افزونه , تمپلیت کیت و تمپلیت وردپرس لطفا به سادگی در چندلحظه عضو شوید.

سوالی بپرسید

سوالات خود را در قالب موضوع بپرسید تا حرفه ای ها به آن پاسخ دهند.

پاسخی بدهید

به سوالات جدید پاسخ داده و در موضوع خود متخصص شوید.

با کارشناسان ما در تماس باشید

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

• مهمان عزیز برای درخواست بروزرسانی , لطفا در بخش کامنت ( گفتگو ) افزونه یا قالب مورد نظر خود اقدام فرمایید.
  • دوست عزیز برای دانلود قالب یا افزونه مورد نظر خود لطفا بصورت کاملا رایگان عضو شوید.
افزونه Ajax Search Pro - افزونه جستجو در سایت وردپرس

افزونه Ajax Search Pro - افزونه جستجو در سایت وردپرس v4.20.6

دسترسی دریافت را ندارید
نام انگلیسی

Ajax Search Pro - Live WordPress Search & Filter Plugins​

envato-logo413-jpg.341

Ajax search pro بهترین پلاگین موتور جستجوی زنده برای وردپرس است. بسیار قابل تنظیم ، با بسیاری از ویژگی ها و گزینه ها ، بهترین نتیجه ممکن را می دهد! نوار جستجوی وردپرس را با موتور جستجوی بهتر و کارآمد جایگزین کنید.
آیا به دنبال جستجوی بهتر در وردپرس هستید؟ از ویژگی های این افزونه های جستجو ، از جمله کادر تأیید ، کشویی ، فیلترهای دسته دکمه های رادیویی و فیلترهای فیلد سفارشی (پست متا) نیز دیدن کنید.

• آیا این افزونه با موضوع * کار خواهد کرد؟
  • بله این افزونه مستقل از طرح زمینه است.

• آیا در یک وبلاگ چند سایته کار خواهد کرد؟
  • بله

• آیا می تواند به طور خودکار جایگزین نوار جستجوی موضوع پیش فرض من شود؟
  • بله می شود! می توانید به جای نوار جستجوی پیش فرض تم ، کدام نمونه جستجو را برای نمایش انتخاب کنید.

• آیا می توانم انواع پست های سفارشی مانند محصولات WooCommerce / Jigoshop را جستجو کنم؟
  • بله، تو میتونی!

• آیا می توانم گروه های buddypress / activity-feed / کاربران را جستجو کنم؟
  • بله، تو میتونی!

• آیا پلاگین می تواند دسته ها یا اصطلاحات طبقه بندی سفارشی را به عنوان نتیجه برگرداند؟
  • بله می شود!

• آیا با پایگاه داده های بزرگتر مانند 25000 رکورد بیشتر کار خواهد کرد؟
  • بله سرعت جستجو فقط به سرعت سرور شما بستگی دارد.

• آیا از سایت هایی با RTL پشتیبانی می کند؟
  • بله اینطور است!

• آیا این تصاویر ، نمایش داده شده در سرور من نیست؟
  • بله در صورت بروز مشکل ، این مقاله دانش بنیان را بخوانید.

• آیا پشتیبانی ارائه می شود ، در این صورت ، کجا می توانم پشتیبانی شوم؟
  • بله ، این مورد پشتیبانی می شود! لطفاً ابتدا مستندات و پایگاه دانش را مطالعه کنید. در آنجا به بسیاری از سالات پاسخ داده می شود.

• آیا می توانم پیوست ها و محتوای آنها را در سرور خود جستجو کنم؟
  • بله ، فهرست بندی و جستجو در متن ، PDF ، RTF ، CSV ، Office docx ، Excel و Powerpoint محتویات امکان پذیر است.
نویسنده
Yousef
دریافت‌ها
3
بازدیدها
124
اولین انتشار
آخرین بروزرسانی
رتبه‌بندی
0.00 ستاره 0 رتبه‌بندی

فایل‌های بیشتری از Yousef

فایل‌های مشابه
فرستنده فایل عنوان دسته دریافت‌ها آخرین بروزرسانی
Yousef افزونه رولوشن اسلایدر+ تمپلیت ها و 36 افزودنی Slider Revolution Pro افزونه کاربردی 28
Yousef افزونه Advanced Google Maps - نقشه گوگل برای وردپرس افزونه کاربردی 1
Yousef افزونه Advanced iFrame Pro - آی فریم های پیشرفته در وردپرس افزونه کاربردی 1
Yousef افزونه Barn2 Media Password Protected Categories - رمز عبور برای دسته بندی ها افزونه کاربردی 1
Yousef افزونه BetterDocs Pro - ساخت مستندات و پایگاه دانش برای افزونه ها و قالب ها افزونه کاربردی 1
Yousef افزونه CSS Hero - ویرایشگر استایل وردپرس بصورت زنده افزونه کاربردی 8
Yousef افزونه Digits - افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس افزونه کاربردی 21
Yousef افزونه Directories Pro - ساخت دایرکتوری و ثبت آگهی در وردپرس افزونه کاربردی 4
Yousef افزونه FacetWP - افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس + افزودنی ها افزونه کاربردی 4
Yousef افزونه FileBird - مدیریت و طبقه بندی کتابخانه رسانه ای در وردپرس افزونه کاربردی 3
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا پایین