جدیدترین‌ها

خوش آمدید به آلتیمیت فروم

برای دانلود و استفاده از بینهایت قالب, افزونه , تمپلیت کیت و تمپلیت وردپرس لطفا به سادگی در چندلحظه عضو شوید.

سوالی بپرسید

سوالات خود را در قالب موضوع بپرسید تا حرفه ای ها به آن پاسخ دهند.

پاسخی بدهید

به سوالات جدید پاسخ داده و در موضوع خود متخصص شوید.

با کارشناسان ما در تماس باشید

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 • مهمان عزیز برای درخواست بروزرسانی , لطفا در بخش کامنت ( گفتگو ) افزونه یا قالب مورد نظر خود اقدام فرمایید.
 • دوست عزیز برای دانلود قالب یا افزونه مورد نظر خود لطفا بصورت کاملا رایگان عضو شوید.
جت انجین ( jet engine ) - افزودنی المنتور برای ویرایش محتوای پویا

افزودنی المنتور جت انجین ( jet engine ) - افزودنی المنتور برای ویرایش محتوای پویا نسخه 2.10.2

دسترسی دریافت را ندارید
نام انگلیسی

JetEngine - Adding & Editing Dynamic Content with Elementor​

jetengine-jpg.110JetEngine یک افزونه ضروری برای Elementor است که اجازه ایجاد انواع پست های سفارشی ، طبقه بندی سفارشی ، افزودن الگوهای ساخته شده توسط Elementor را برای نوع پست سفارشی یا شرایط طبقه بندی می دهد. مجموعه ای از ابزارکهای لیست پویا را برای نمایش محتوای پویا فراهم می کند و به شما امکان می دهد با استفاده از پیچیده ترین روش های پرس و جو ، طرح بندی شبکه و لیست را برای پست ها و اصطلاحات سفارشی ایجاد کنید.

بدون ایجاد CSS و PHP از ایجاد انواع پست سفارشی و متا فیلدهای سفارشی لذت ببرید! شما می توانید با استفاده از ابزارکهای محتوای پویا بدون نیاز به جستجوی پایگاه داده یا جستجوی کدگذاری ، پست های سفارشی جدید ، طبقه بندی ها و ایجاد الگوها را با Elementor معرفی کنید. با استفاده از JetEngine قادر خواهید بود پیچیده ترین کارها را انجام دهید و در سخت ترین پروژه ها کار کنید ، همه چیز را به ساده ترین شکل ممکن حفظ کنید!

ایده آل برای افزودن انواع پست سفارشی​

انواع پست های سفارشی را برای افزودن پست های سفارشی مورد نیاز خود ایجاد کنید ، از خدمات و اعضای تیم به نمونه کارها و محصولات تشکیل دهید. شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید تنظیمات سفارشی نوع پست را تغییر دهید ، فیلدهای متا اضافه کنید ، ساختار سلسله مراتبی را تنظیم کنید.

بهترین مسابقه برای ایجاد تاکسونومی های سفارشی​

طبقه بندی های سفارشی را به هر نوع پست یا صفحه ای که نیاز دارید اضافه کنید تا روشهای پیچیده تر پرس و جو را مجاز کنید. جای تعجب است که چگونه می توان طبقه بندی سفارشی با سلسله مراتب برای انواع پست های مختلف ایجاد کرد و از زمینه های سفارشی برای افزودن اطلاعات بیشتر حتی در مورد اصطلاحات طبقه بندی ، از جمله تصاویر کوچک ، تکرارها و مهر زمان استفاده کرد.

به ایجاد الگوهای پست سفارشی اجازه می دهد​

با استفاده از JetEngine می توانید از مجموعه ابزارک های ویژه برای نمایش محتوای پویا با Elementor استفاده کنید. شما قادر خواهید بود برای نمایش عنوان پست ، محتوا ، تصویر بند انگشتی و هر نوع محتوای دیگری که در جعبه های متا اضافه شده است ، صفحه کامل تک پست را با زمینه های پویا ایجاد کنید.

کار با اصطلاحات را آسان می کند​

از ابزارک های محتوای پویا برای ایجاد لیست های واحد برای اصطلاحات استفاده کنید. با مجموعه ابزارک هایی برای نمایش زمینه های پویا ، تکرار کننده ها و تصاویر ، قادر خواهید بود شرایط خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

انواع مختلف META FIELD​

برای انواع مختلف محتوا زمینه های متا ایجاد کنید! شما می توانید تصاویر ، گالری ها ، لغزنده ها ، یک انتخاب رنگ و چندین گزینه Select را به هر نوع پست سفارشی یا طبقه بندی در چند کلیک اضافه کنید.

میدان پویا​

ویجت Dynamic Field برای نمایش محتوا از هر دو قسمت متا و داده های پست یا ترم ، برای الگوهای لیست پست ها و طبقه بندی ها ساخته شده است. ویجت با استفاده از سبک تنظیم شده و تنظیمات محتوا ، داده ها را می کشد و نمایش می دهد.

تصویر پویا​

ویجت Dynamic Image فرصتی را برای کشیدن تصویر بند انگشتی یا هر تصویر دیگری که به عنوان رسانه در قسمت متا اضافه شده است ، برای کشیدن آن در صفحات ساخته شده با Elementor فراهم می کند. این ویجت پویا است که می تواند به راحتی برای ایجاد الگوهای انواع پست سفارشی و طبقه بندی استفاده شود.

پیوند پویا​

ویجت Dynamic Link در اضافه کردن پیوندها به لیست ها ، که محتوا را از منبع از پیش تعریف شده نمایش می دهد ، کمک می کند.

META پویا​

ویجت Meta پویا امکان نمایش اطلاعات متا پیش فرض (که معمولاً برای پست ها لازم است) ، مانند تاریخ انتشار ، نویسنده و اطلاعات مربوط به نظرات را فراهم می کند.

تکرار دینامیکی​

ویجت Dynamic Repeater برای نمایش بلوک های تکراری تنظیم شده برای انواع پست سفارشی یا طبقه بندی ساخته شده است (این کار را می توان در جعبه های متا انجام داد یا وقتی یک فیلد متا ایجاد می کنید و نوع محتوای تکرار کننده را انتخاب می کنید). با تکرار کننده می توانید اضافه کنید جداول ، گالری های تصویر و سایر مطالب تکراری مانند یک حرفه ای!

اصطلاحات پویا​

ویجت شرایط پویا فرصتی را برای اضافه کردن طبقه بندی به انواع پست سفارشی فراهم می کند. از این ابزارک برای نمایش اصطلاحاتی که برای لیست پست سفارشی مورد نیاز اعمال می شود استفاده کنید.

پرسشنامه ارسال های مرتبط با پویا​

ارسال پست های مرتبط از گروه خاص یا استفاده از برچسب ها در الگوی صفحه پست واحد! با استفاده از کدهای ماکرو اضافی می توانید بلوک ارسال های مرتبط را بسیار آسان ایجاد کنید!

لیست بندی و طرح بندی مشبک​

با استفاده از روش های پیچیده پرس و جو و ساختار چیدمان متفاوت که تنظیم آن آسان است ، پست ها و اصطلاحات سفارشی را در لیست و طرح بندی های شبکه به نمایش بگذارید.

WIDGET تقویم​

با قابلیت JetEngine Calendar می توانید به راحتی هر الگوی پویایی را که می خواهید ایجاد کنید و از آن برای رویدادها استفاده کنید تا آنها را برای هر تاریخ نمایش دهد.
نویسنده
Yousef
دریافت‌ها
17
بازدیدها
428
اولین انتشار
آخرین بروزرسانی
رتبه‌بندی
0.00 ستاره 0 رتبه‌بندی

فایل‌های بیشتری از Yousef

آخرین بروزرسانی‌ها

 1. JetEngine v2.10.2

  ADD: Title Field option for the Repeater Meta Field; ADD: an ability to copy repeater item in...
 2. JetEngine v2.10.0

  ## 2.10.0 * ADD: New admin conditions for meta boxes; * ADD: Admin filters for CPT; * ADD: Quick...
 3. JetEngine v2.9.4

  v2.9.4 * FIX: gallery dynamic tag if value is empty; * FIX: export CCT items to CSV for...
فایل‌های مشابه
فرستنده فایل عنوان دسته دریافت‌ها آخرین بروزرسانی
Yousef افزودنی المنتور Jet Style Manager - مدیریت افزونه های جت در المنتور croco block ( all jet plugins ) 10
Yousef افزودنی المنتور Jet Theme Core - ساخت قالب اختصاصی با جت در المنتور croco block ( all jet plugins ) 12
Yousef افزودنی المنتور جت اسمارت فیلتر ( jet smart filter ) - افزودنی المنتور برای فیلتر هرنوع پست تایپی croco block ( all jet plugins ) 10
Yousef افزودنی المنتور جت المنت ( jet element ) - افزودنی افزایش امکانات المنتور croco block ( all jet plugins ) 12
Yousef افزودنی المنتور جت بلاک ( jet blocks ) -افزودنی المنتور ساخت هدر و فوتر croco block ( all jet plugins ) 11
Yousef افزودنی المنتور جت بلاگ ( jet blog ) - طراحی وبلاگ با المنتور croco block ( all jet plugins ) 9
Yousef افزودنی المنتور جت بوکینگ ( jet booking ) - افزودنی المنتور برای بوکینگ و رزرو انلاین croco block ( all jet plugins ) 11
Yousef افزودنی المنتور جت تب ( jet tabs ) - افزدنی ساخت تب برای المنتور croco block ( all jet plugins ) 15
Yousef افزودنی المنتور جت تریک ( Jet Tricks )- افزودنی المنتور برای ساخت ایفکت های جذاب croco block ( all jet plugins ) 8
Yousef افزودنی المنتور جت سرچ ( jet search ) - افزودنی ساخت سرچ باکس المنتور croco block ( all jet plugins ) 9
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا پایین