جدیدترین‌ها

خوش آمدید به آلتیمیت فروم

برای دانلود و استفاده از بینهایت قالب, افزونه , تمپلیت کیت و تمپلیت وردپرس لطفا به سادگی در چندلحظه عضو شوید.

سوالی بپرسید

سوالات خود را در قالب موضوع بپرسید تا حرفه ای ها به آن پاسخ دهند.

پاسخی بدهید

به سوالات جدید پاسخ داده و در موضوع خود متخصص شوید.

با کارشناسان ما در تماس باشید

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

• مهمان عزیز برای درخواست بروزرسانی , لطفا در بخش کامنت ( گفتگو ) افزونه یا قالب مورد نظر خود اقدام فرمایید.
  • دوست عزیز برای دانلود قالب یا افزونه مورد نظر خود لطفا بصورت کاملا رایگان عضو شوید.

سوال :افزونه مناسب برای سایت آموزشی من

• نویسنده موضوع mehdi49
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 30

mehdi49

کاربر عادی
تاریخ ثبت‌نام
12/8/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
1
سلام.
من یه سایت اموزشی با ورد پرس ایجاد کردم. الان می خوام دوره های اموزشی مختلفی را توی این سایت یا به صورت حضوی و یا به صورت مجازی ثبت نام و برگزار کنم. نیاز به یک افزونه دارم برای ثبت نام در این دوره ها و مدیریت کاربران خودم و این که هر کاربر بتواند در پروفایل خود دوره هایی را که ثبت نام کرده و مبالغی را که پرداخت کرده، ببیند . مدارکی را در هنگام ثبت نام بارگزاری کند و بعد بتواند در صورت نیاز آنها را به روز رسانی کند . همچنین از طرف دیگر خود دوره های اموزشی در حال ثبت نام به صورت خودکار به روز رسانی شوند و در یک صفحه به شکل مرتب نمایش داده شوند و از همان صفحه کاربر بتواند در دوره های مورد نظر خود ثبت نام کند و هزینه آن ها را بپردازد. من لرن پرس را نصب کردم ولی شکل و ظاهر فرم های آن برایم جالب نبود . ضمن این که برخی از این کارهایی را که می خواستم ، انجام نمی داد. به نظر شما کدوم افزونه می تونه هم برای من مدیریت کاربرانم را با آن توضیحی که دادم انجام بده و هم مدیریت دوره های آموزشی من را همزمان انجام بده.

Yousef

توسعه دهنده قالب, افزونه|متخصص برنامه نویسی وردپرس
پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
تاریخ ثبت‌نام
4/1/21
ارسالی‌ها
1,111
پسندها
99
امتیازها
48
وب سایت
ultimatewp.ir
با سلام خدمت شما یکی از افزونه های مناسبی که میتونم بهتون معرفی کنم افزونه master study learning management system Pro که ساخته شده توسط stylemix themes هستش البته این افزونه یک قالب مکمل به اسم قالب master study هم داره که با افزونه کاملا مکمل میشه ولی اگر این افزونه باب میل شما نبود میتونید مقاله بهترین افزونه lms در وردپرس رو مطالعه کنید که بهتون کمک میکنه.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا پایین