به آلتیمیت فروم خوش آمدید
برای دانلود یا درخواست بی نهایت قالب , افزونه , فارسی ساز , فایل درونریز و تمپلیت کیت وردپرس لطفا در انجمن عضو شوید
قالب آنکد ( Uncode ) - قالب چندمنظوره و خلاقانه وردپرس

قالب آنکد ( Uncode ) - قالب چندمنظوره و خلاقانه وردپرس نسخه 2.5.0

دسترسی دریافت را ندارید
  • نویسنده موضوع Yousef
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 374
  • برای دانلود نسخه آخر محصولات بصورت رایگان به سایت آلتیمیت وردپرس مراجعه کنید. انجمن درحال انتقال به سایت اصلی

Yousef

توسعه دهنده قالب, افزونه|متخصص برنامه نویسی وردپرس
پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir
Yousef فایل جدیدی فرستاد.
قالب آنکد ( Uncode ) - قالب چندمنظوره و خلاقانه وردپرس - جزو برترین و پرفروش ترین قالب های وردپرس در تمفارست

سازنده (ویژوال آهنگساز). برای هرگونه نیاز تمیز و مدرن است: آژانس ، مستقل ، طراح ، طراح وب ، توسعه دهندگان ، بازاریابی ، استارت آپ ، وبلاگ ، مجله ، نمونه کارها ، عکاسی ، معمار ، شرکت ، تجارت ، رویداد ، هنرمند ، موسیقی ، رستوران و فروشگاه تجارت الکترونیکی.

Uncode همراه با یک نسخه متناسب از سازنده صفحه معروف drag’n’drop WPBakery Page Builder (Visual Composer) ، Revolution Slider ، LayerSliderheaders و iLightbox است.

با بیش از 50...

اطلاعات بیشتر در مورد این فایل...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Telma

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir
Yousef بروزرسانی جدیدی برای قالب آنکد ( Uncode ) - قالب چندمنظوره و خلاقانه وردپرس فرستاد:

Uncode Theme v2.3.6.1

• رفع:
  • - وابستگی به گزینه های تم
  • - مراحل ورودی کمیت WooCommerce
  • - ستون های معکوس و ردیف های داخلی تو در تو
  • - UI ماژول آکاردئون در Safari
  • به روز رسانی:
  • - رمزگذاری کد 2.3.6.1
  • - Revolution Slider 6.4.4

اطلاعات بیشتر در مورد این بروزرسانی...

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir
Yousef بروزرسانی جدیدی برای قالب آنکد ( Uncode ) - قالب چندمنظوره و خلاقانه وردپرس فرستاد:

Uncode Theme v2.3.6.3

v2.3.6.3 (2021/04/14)
بهبودها:
- سازگاری با WooCommerce 5.2.0 (نسخه دست انداز برای الگوی WooCommerce)

به روز رسانی:
- LayerSlider 6.11.7

v2.3.6.2 (2021/04/12)
ثابت:
- پیام های WooCommerce در صفحات ورود به سیستم سفارشی
- فیلترهای ووکامرس بر روی تبلت ها از نظر منظره
- مسئله شاخص Z بین منوی Overlay و دکمه Call To Action
- اندازه تصویر در ماژول جعبه آیکون
- کلاس سفارشی در ماژول Breadcrumbs

بهبودها:
- سازگاری با WooCommerce 5.2.0
- سازگاری با Variation Swatches برای پلاگین WooCommerce

به روز...

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir

Uncode Theme v2.5.0

v2.5.0 (2021/11/03)
ADD:
- 'Titles' Posts layout
- 'Table' Posts layout
- Performance Options (on-demand JS & CSS, Defer CSS, Fonts, Disable and Optimize)
- Marquee Headings
- Rotating Headings
- Skew Fx on Scroll
- Textual and Underline Buttons
- Spinning Images
- Custom Fields module
- WooCommerce rating stars for Posts module
- Core Settings panel (Disable Default Header, Simplify Single Block Tab)
- New Wireframes

IMPROVEMENTS:
- Theme Options loading times
- Markup optimization...

farzin

مترجم
کاربر فعال
29/10/21
44
7
8
تهران
arvien.ir
باسلام واحترام.

خیلی ممنون وسپاسگزارم ازلطف ومحبت شما، الخصوص صداقت شماکه من شیفته صداقت شماشدم.
مهندس جان جهت آشنایی بیشتر، من 64 سال سن دارم 50 سال پیش مدرک ششم ابتدایی رااخذکردم وانگلیسی هم نمیدونم. 8 سال پیش مبتلا به دو تومور سرطانی شدم وازآن به بعدخانه نشین شدم وهیچ وقت ازخانه بیرون نمی روم مگربرای درمان ومراجعه به پزشک. ازکامپیوتر هیچی نمیدانستم حتی خاموش وروشن کردنش.
تااینکه شروع کردم ویک چیزهایی ازخودش آموختم و یک سایت ایجادکردم الان کمترازیک سال است که یک سایت فروش محصولات وردپرسی را باقیمت های خیلی ارزان ایجادکردم که قالب وافزونه هاراترجمه میکنم و درسایتم برای فروش میگذارم. که تاکنون حتی یک ریال هم فروش نکردم، فقط سرگرم هستم و هزینه میکنم. که اگراین سایت نبودتاحلا من هم نبودم، این سایت من رازنده نگهداشته است. روزی 14 ساعت بدون وقفه پشت کامپیوترم می نشینم.
مهندس جان من چندوقت پیش حدود300 تا قالب افزونه ازیک سایت خریدم نصف آنهارادانلودکرده بودم که آن سایت فروشنده سایتش راتعطیل کرد. قالب وافزونه هاازکیفیت خیلی خوبی برخوردارهستند هیچ مشکلی ندارند ولی به ورژن های جدید آپدیت نمی شوند. حالا ازشما سئوالم این است که چگونه میشود این قالب هاوافزونه هارا به روزرسانی کرد؟ آیااین امکان براشون هست؟

مهندس جان منو ببخش از اینکه مزاحمت شدم.

باکمال تشکرازلطف شما.

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,522
188
63
23
ایران
ultimatewp.ir
باسلام واحترام.

خیلی ممنون وسپاسگزارم ازلطف ومحبت شما، الخصوص صداقت شماکه من شیفته صداقت شماشدم.
مهندس جان جهت آشنایی بیشتر، من 64 سال سن دارم 50 سال پیش مدرک ششم ابتدایی رااخذکردم وانگلیسی هم نمیدونم. 8 سال پیش مبتلا به دو تومور سرطانی شدم وازآن به بعدخانه نشین شدم وهیچ وقت ازخانه بیرون نمی روم مگربرای درمان ومراجعه به پزشک. ازکامپیوتر هیچی نمیدانستم حتی خاموش وروشن کردنش.
تااینکه شروع کردم ویک چیزهایی ازخودش آموختم و یک سایت ایجادکردم الان کمترازیک سال است که یک سایت فروش محصولات وردپرسی را باقیمت های خیلی ارزان ایجادکردم که قالب وافزونه هاراترجمه میکنم و درسایتم برای فروش میگذارم. که تاکنون حتی یک ریال هم فروش نکردم، فقط سرگرم هستم و هزینه میکنم. که اگراین سایت نبودتاحلا من هم نبودم، این سایت من رازنده نگهداشته است. روزی 14 ساعت بدون وقفه پشت کامپیوترم می نشینم.
مهندس جان من چندوقت پیش حدود300 تا قالب افزونه ازیک سایت خریدم نصف آنهارادانلودکرده بودم که آن سایت فروشنده سایتش راتعطیل کرد. قالب وافزونه هاازکیفیت خیلی خوبی برخوردارهستند هیچ مشکلی ندارند ولی به ورژن های جدید آپدیت نمی شوند. حالا ازشما سئوالم این است که چگونه میشود این قالب هاوافزونه هارا به روزرسانی کرد؟ آیااین امکان براشون هست؟

مهندس جان منو ببخش از اینکه مزاحمت شدم.

باکمال تشکرازلطف شما.

سلام و عرض ادب خدمت شما و همچنین آرزومند سلامتی جسمی و روحی برایتان هستیم.
از بابت سوالتان درمورد بروزرسانی, عرض کنم خدمتتون که این بروزرسانی ها را سازنده آن قالب یا افزونه اعمال میکنند و امکان بروزرسانی توسط شخص دیگر ( با این حجم از تعداد قالب ها و افزونه ها) وجود ندارد. همچنین در صورت امکان نیز باید به زبان برنامه نویسی پی اچ پی(PHP) و جاوا اسکریپت(javascript) و همچنین زبان های کدنویسی اچ تی ام ال(html) و سی اس اس(Css) باید مسلط بود و در کنار آن با فانکشنالیتی وردپرس آشنا بود که کار تقریبا سخت و یادگیریش زمان بر هست البته برای شما که به زبان خارجه تسلط نداشته و در حرفه برنامه نویسی فک نکنم چیزی بلد باشید.
یاحق.

farzin

مترجم
کاربر فعال
29/10/21
44
7
8
تهران
arvien.ir
باسلام واحترام.

مهندس جان این قالب آنکد Uncode رادیکدکرده اید ولی من فکرمیکنم هنوزیک کددیگه درونش جامانده که بایدآنهم حذف شود. این قالب هرکجاش کلیک میکنم یک کادری میادکه تقاضای ثبت نام کد میخواهدکه بااین وضع نمیشودازقالب استفاده کرد. برای اینک شماراحت تر محل کدرابشناسید تصاویری ازپیام هایش پیوست می باشد. ضمناً ورژن جدید 2.5.0.3 قالب هم برای به روزرسانی آمده.

هیوووووووو...

پیوست‌ها

• 1.png
    1.png
    99.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 2.png
    2.png
    57.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 3.png
    3.png
    209.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2