به آلتیمیت فروم خوش آمدید
برای دانلود یا درخواست بی نهایت قالب , افزونه , فارسی ساز , فایل درونریز و تمپلیت کیت وردپرس لطفا در انجمن عضو شوید
قالب تیجاره ( Tijarah ) - دیجیتال مارکت پلیس و فروش محصولات دیجیتالی مشابه ژاکت

قالب تیجاره ( Tijarah ) - دیجیتال مارکت پلیس و فروش محصولات دیجیتالی مشابه ژاکت نسخه 1.3.5

دسترسی دریافت را ندارید
  • نویسنده موضوع Yousef
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 169
  • مهمان عزیز برای درخواست بروزرسانی , لطفا در بخش کامنت ( گفتگو ) افزونه یا قالب مورد نظر خود اقدام فرمایید.
  • دوست عزیز برای دانلود قالب یا افزونه مورد نظر خود لطفا بصورت کاملا رایگان عضو شوید.

Yousef

توسعه دهنده قالب, افزونه|متخصص برنامه نویسی وردپرس
پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,413
152
63
22
ایران
ultimatewp.ir
Yousef فایل جدیدی فرستاد.
قالب تیجاره ( Tijarah ) - دیجیتال مارکت پلیس و فروش محصولات دیجیتالی مشابه ژاکت - دانلود رایگان نسخه پرومیوم قالب تیجاره Tijarah

Tijarah - تم نهایی وردپرس برای ساخت یک فروشگاه آنلاین یا بازار با استفاده از تجارت جهانی.
Tijarah Theme به شما امکان می دهد بازار خود مانند Amazon ، eBay ، Etsy ، Themeforest یا CreativeMarket را ایجاد کنید و راه اندازی وب سایت و فروش کالا فقط چند ساعت طول می کشد.

اگر می خواهید موارد خود را مانند الگوها ، هنرها ، آموزش ها ، موسیقی ، کتاب های الکترونیکی ، عکاسی سهام ، تصاویر سهام ، مضامین ، پلاگین ها ، قطعه کد ، نرم افزارها یا...

اطلاعات بیشتر در مورد این فایل...

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,413
152
63
22
ایران
ultimatewp.ir

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,413
152
63
22
ایران
ultimatewp.ir
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolirika

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,413
152
63
22
ایران
ultimatewp.ir

0verdxse

کاربر عادی
31/12/21
1
0
1
سلام خسته نباشید چرا من هر قالبی دانلود می کنم میخوام نصبش کنم ارور میده css style نداره فایل

Yousef

پرسنل مدیریت
مدیر‌ کل
4/1/21
1,413
152
63
22
ایران
ultimatewp.ir
سلام خسته نباشید چرا من هر قالبی دانلود می کنم میخوام نصبش کنم ارور میده css style نداره فایل
با سلام
بعد از دانلود فایل زیپ را باز کرده و از داخل فولدر installable هر دو قالب را نصب و سپس قالب child را فعال کنید.

دلیل ارور شما:
شما مستقیما فایل زیپ دانلود را نصب میکنید ولی داخل فایل زیپ دانلودی محتواهای دیگری همچون دایرکتوری دمو و لایسنس وجود داره و باید از داخل فایل زیپ دانلود شده , فایل زیپ قالب را یافته و سپس آنرا نصب کنید .