what is header

هدر های سفارشی یک ویژگی قالب وردپرس است که به توسعه دهندگان قالب امکان پشتیبانی از سفارشی سازی تصویر هدر را می دهد. هنگامی که پشتیبانی از هدرهای سفارشی در یک قالب فعال می شود ، کاربران می توانند تصویر پیش فرض استفاده شده در عنوان را با تصاویر خود جایگزین کنند.

بیشتر قالب ها محدودیتی دارند که اندازه تصویر سربرگ چه اندازه می تواند باشد. برخی از تم ها به گونه ای ساخته شده اند که فقط فضای کافی برای قرار دادن لوگو وجود دارد ، برخی دیگر به شما امکان می دهند از کل عرض قالب استفاده کنید.

برخی از قالب ها امکان استفاده از هدرهای منعطف را فراهم می کند که بسته به عرض پنجره مرورگر در آن زمان ، می توانند در اندازه گسترش یا انقباض شوند. برخی از قالب ها همچنین امکان استفاده از تصاویر هدر از قبل آپلود شده را که در حال حاضر در قالب وجود دارند ، مانند موارد موجود در قالب پیش فرض وردپرس امکان پذیر است.

گزینه تغییر هدرها معمولاً در قسمت ” Appearance »Customize ” وجود دارد که در نوار منوی سمت چپ در پنل مدیریت وردپرس قرار دارد.

 

سفارشی سازی سربرگ
سفارشی سازی سربرگ

 

پیوند Header به شما امکان می دهد تا هدر را در صورت لزوم تغییر دهید یا هدر دلخواه خود را بارگذاری کنید. تصاویر نیز می توانند در صورت نیاز برش خورده را برش دهند. همچنین برخی از قالب ها به شما امکان می دهد به جای تصویر ، هدرها را با متن خود جایگزین کنید ، یا از تصویر به عنوان پس زمینه و متن روی جلد استفاده کنید ، اما این ویژگی ها به قالب خاص بستگی دارد.

بیشتر‌بخوانید تا بیشتر‌بدانید
PHP چیست ؟
منابع
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید