ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

نحوه اضافه کردن یک منوی واکنشگرا تمام صفحه در وردپرس

نحوه اضافه کردن یک منوی واکنشگرا تمام صفحه در وردپرس

آیا دیدید که منوهای واکنشگرای تمام صفحه در بلاگ های محبوب استفاده می شوند؟ این منوها با نماد پیش فرض همبرگری در سایت ظاهر می شوند. هنگامی که یک کاربر روی آن کلیک یا هاور می کند ، یک صفحه نمایش تمام صفحه حاوی منوی سایت با جلوه ای زیبا ظاهر می شود. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه بدون نوشتن کد ، یک منوی واکنشگرای تمام صفحه را در وردپرس اضافه کنید.

 

منوی تمام صفحه
منوی تمام صفحه

 

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه DC Fullscreen Responsive Menu است. پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه ، می توانید به صفحه ” نمایش » DC Fullscreen Menu ”  مراجعه کنید.

 

افزونه DC Fullscreen Responsive Menu
افزونه DC Fullscreen Responsive Menu

 

شما باید از فهرست کشویی منو انتخاب کنید. اگر هنوز یک منوی ناوبری ایجاد نکرده اید ، راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن منوهای ناوبری در وردپرس را بررسی کنید.

پس از آن ، شما باید جهت نمایش اسلایدها را برای منوی تمام صفحه انتخاب کنید. می توانید از بالا ، راست ، چپ ، پایین یا بدون ایفکت انتخاب کنید.

DC Fullscreen Responsive menu به شما امکان می دهد پس زمینه و رنگ متن را نیز برای این منو انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که ترکیبی را انتخاب کنید که به راحتی در چشم باشد و با رنگ بندی شما مطابقت داشته باشد.

هنگام انتخاب متن یا رنگ پس زمینه ، همیشه در نظر بگیرید که چگونه این رنگ ها بر خوانایی اثر می گذارند.

غیرفعال کردن کادر انتخاب کنار گزینه “پیوند کوچک به نویسنده” را فراموش نکنید. در صورت عدم کنترل ، پیوندی به وب سایت نویسنده افزونه در تمام صفحات شما اضافه می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یک منوی واکنشگرای تمام صفحه به سایت وردپرس خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه اضافه کردن فهرست پانل اسلایدها در وردپرس را ببینید.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟