ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

نحوه تغییر URL ورود به سیستم در وردپرس

نحوه تغییر URL ورود به سیستم در وردپرس

آیا به دنبال تغییر آدرس ورود به سیستم در وردپرس هستید؟ یک URL ورود به سیستم سفارشی می تواند راهی عالی برای ایمن سازی وب سایت وردپرس شما باشد. به طور پیش فرض ، وردپرس دارای دو آدرس ورود متفاوت است ، یکی با “/wp-admin” خاتمه می یابد و دیگری با “/wp-login” به پایان می رسد. شما می توانید موافقت کنید که این URL ها بسیار آسان به خاطر سپرده می شوند ، که می تواند به احتمال زیاد هک شدن سایت شما منجر شود. بنابراین ، تغییر آدرس ورود به سیستم می تواند نقش خوبی در افزایش امنیت وب سایت وردپرس شما داشته باشد. از این رو همراه ما باشید با آموزش نحوه تغییر URL ورود به سیستم در وردپرس

در این مقاله ، نحوه تغییر آدرس ورود به سیستم در وردپرس با استفاده از افزونه را مورد بحث قرار خواهیم داد. بله ، راهی برای تغییر آدرس سایت شما با ویرایش فایل اصلی وردپرس وجود دارد. اما می تواند فایل را به هم ریخته و باعث بروز خطا شود. بنابراین، ما به شدت توصیه میکنیم از افزونه وردپرس برای ایجاد آدرس لاگین سفارشی به سایت وردپرس خود استفاده کنید.

چگونه URL ورود به سیستم در وردپرس را تغییر دهیم؟

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WPS Hide Login WordPress را در سایت خود نصب و فعال کنید.

پس از نصب افزونه در سایت شما ، به تنظیمات >> WPS Hide Login بروید.

در صورتی که افراد وارد نشده سعی می کنند به صفحه wp-login یا فهرست wp-admin دسترسی پیدا کنند، به url ثبت شده توسط شما در باکس redirection url برخورد میکنند. و همچنین کاربران لاگین شده نیز به url باکس login url میرسند.

افزودن Url بخش لاگین وردپرس و Url ریدایرکت کردن کاربران غیر لاگین شده
افزودن Url بخش لاگین وردپرس و Url ریدایرکت کردن کاربران غیر لاگین شده

پس از اتمام کار ، روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا ذخیره شود.

امیدواریم آموزش نحوه تغییر URL ورود به سیستم در وردپرس برای شما کارآمد بوده باشد. لطفا سوالات خود را بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

منابع لاتین
_ Hash Themes
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟