ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

نحوه رفع خطای 404 در پست وردپرس

نحوه رفع خطای 404 در پست وردپرس

وردپرس یک سایت ساز قدرتمند است. گاهی اوقات با ایجاد یک تغییر جزئی ، وب سایت شما غیرقابل دسترسی می شود. با این حال ، یافتن راه حل برای هر مشکل وردپرس بسیار آسان است (بررسی کنید چگونه به درستی از وردپرس پشتیبانی بخواهید و آن را دریافت کنید). در گذشته برخی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران وردپرس با آن روبرو هستند را پوشش داده ایم. مانند خطای داخلی سرور یا خطا در ایجاد اتصال پایگاه داده. یکی دیگر از مشکلات رایج که اکثر کاربران وردپرس در برخی از مواقع با آن روبرو هستند پست های وردپرس است که خطای 404 را بازگرداند. در این مقاله ما به شما نحوه اصلاح پست های وردپرس برای بازگشت خطای 404 نشان خواهیم داد.

معمولاً در این سناریو کاربر می تواند به قسمت مدیریت وردپرس خود ، صفحه اصلی وبلاگ خود دسترسی پیدا کند ، اما هنگام دسترسی به یک پست تنها با خطای 404 Not found مواجه می شود. اول از همه ، بیشتر اوقات وحشت نکنید که پست های شما هنوز در آنجا هستند و کاملاً ایمن هستند. این امر معمولاً در صورت پاک شدن پرونده .htaccess شما رخ می دهد یا مشکلی در قوانین بازنویسی رخ داده است. کاری که باید انجام دهید این است که تنظیمات پیوندهای ثابت خود را برطرف کنید.

به “تنظیمات »پیوندهای یکتا” بروید و به سادگی بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

تنظیمات > پیوندهای یکتا

با این کار تنظیمات پیوندهای یکتا و قوانین بازنویسی سریع به روز می شود. در اکثر موارد این راه حل خطای 404 پست های وردپرس را برطرف می کند. با این حال ، اگر به درد شما نمی خورد ، احتمالاً باید فایل .htaccess خود را به صورت دستی به روز کنید.

با استفاده از FTP وارد سرور خود شوید و فایل .htaccess را که در همان مکانی قرار دارد که پوشه هایی مانند / wp-content / و /wp-includes/ قرار دارد ، اصلاح کنید. ساده ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با تغییر مجوزها به 666 ، پرونده را به طور موقت قابل نوشتن کنید و سپس راه حل اصلی را تکرار کنید. فراموش نکنید که مجوزها را به 660 تغییر دهید. همچنین می توانید این کد را به صورت دستی در پرونده .htaccess خود اضافه کنید:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

رفع مشکل برای سرور های لوکال(محلی)

اغلب طراحان و توسعه دهندگان با استفاده از یک سرور محلی ، وردپرس را برای آزمایش در سیستم خود نصب می کنند. اگر می خواهید از پیوندهای نرم افزاری زیبا استفاده کنید ، پس باید rewrite_module را در پیکربندی Apache MAMP ، WAMP یا XAMP فعال کنید.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟