ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

11 صفحه مهم که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد (2020)

11 صفحه مهم که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد (2020)

اگر به تازگی وبلاگ خود را راه اندازی کرده اید ، ممکن است این سوال پیش بیاید که مهمترین صفحاتی که باید در وبلاگ خود داشته باشید چیست؟ صفحات به شما امکان می دهند بدون تأثیرگذاری بر برنامه منظم پست های وبلاگ خود ، اطلاعات مفیدی را در مورد وبلاگ خود اضافه کنید. در این مقاله ، ما مهمترین صفحاتی را که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

چرا صفحات را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید

وردپرس با دو نوع محتوای پیش فرض به نام های پست و صفحه همراه است. در حالی که از پست ها برای نوشتن مقالات وبلاگ استفاده می شود ، از صفحات برای ایجاد محتوا استفاده می شود که جزئی از برنامه منظم ارسال بلاگ شما نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد تفاوت بین پست ها و صفحات در وردپرس مراجعه کنید.

از صفحات معمولاً برای افزودن محتوای استاتیک استفاده می شود که قرار نیست خیلی اوقات تغییر کند. به عنوان مثال ، یک صفحه درباره ما

جدا نگه داشتن این محتوا از پست های وبلاگ خود ، به کاربران کمک کنید تا به راحتی آن را کشف کنند. همچنین می توانید صفحات خود را به راحتی مدیریت کنید ، تنظیم مجدد آنها را انجام دهید ، آنها را به فهرست های ناوبری ( منو ) خود اضافه کنید و حتی از سازندگان صفحه برای ایجاد طرح های دلخواه برای هر صفحه استفاده کنید.

با این کار ، بیایید نگاهی به برخی از ایده های صفحه وبلاگ که می توانید در بلاگ وردپرس خود استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.

1. صفحه درباره ما

این یک صفحه تقریباً برای همه وب سایتهای اینترنتی است. بسته به اینکه یک وبلاگ تجاری دارید یا یک وبلاگ شخصی تک نویسنده ، می توانید این صفحه را “درباره ما” یا “درباره من” نامگذاری کنید.

شما می توانید از این صفحه استفاده کنید تا در مورد افرادی که در پشت وب سایت قرار دارند ، هدف آن ، رسالت ، ارزش ها و آنچه را که کاربران باید در وبلاگ خود پیدا کنند ، به کاربران بگویید. صفحه ” درباره ما ” به ایجاد اعتماد در بین مخاطبان شما کمک می کند تا با افراد واقعی پشت صحنه آشنا شوند. همچنین می توانید از این فرصت برای نشان دادن محبوب ترین مطالب خود استفاده کنید.

 

صفحه درباره ما
صفحه درباره ما

 

2. صفحه تماس با ما

خوانندگان وبلاگ ، تبلیغ کنندگان و شرکای تجاری بالقوه شما باید همه اطلاعات تماس شما را پیدا کنند. یک صفحه ” تماس با ما ” به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی پیامی را برای شما ارسال کنند یا یاد بگیرند که چگونه با شما ارتباط برقرار کنند بدون اینکه نظر عمومی را در وبلاگ خود بگذارید.

برای اینکه ارتباط با کاربران آسان شود ، باید یک فرم تماس اضافه کنید. با این وجود ، می توانید آدرس ایمیل ، نقشه مکان و پروفایل رسانه های اجتماعی خود را نیز اضافه کنید تا راه های بیشتری برای ارتباط با شما ارائه شود.

 

صفحه تماس با ما
صفحه تماس با ما

 

3. صفحه سلب مسئولیت

اگر از طریق وبلاگ وردپرس خود به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید ، باید یک صفحه سلب مسئولیت را اضافه کنید. این جایی است که می توانید به کاربران اطلاع دهید که چگونه می توانید از وبلاگ خود درآمد کسب کنید. به عنوان مثال ، اگر تبلیغات بنری را نمایش می دهید یا محصولات وابسته را تبلیغ می کنید ، می توانید به کاربران اطلاع دهید که اینگونه نحوه کسب درآمد از محتوای شما است.

برای الهام گرفتن می توانید به صفحه سلب مسئولیت WPBeginner نگاهی بیندازید.

4. صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی

صفحه خط مشی رازداری اساساً به داده های جمع آوری شده در وب سایت خود و همچنین نحوه استفاده شما و اشخاص ثالث از این داده ها به کاربران اطلاع می دهد. حتی اگر شما در حال جمع آوری داده های کاربر نیستید ، ابزارهای شخص ثالث در وب سایت شما مانند Google Analytics هنوز هم می توانند کوکی ها را تنظیم کنند.

اگر از Google AdSense استفاده می کنید ، لازم است که صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را به وب سایت خود اضافه کنید.

می توانید بسیاری از الگوهای خط مشی رازداری و ژنراتورها را بصورت آنلاین پیدا کنید. از طرف دیگر ، می توانید به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ما نیز نگاهی بیندازید و از آن برای ایجاد خود استفاده کنید.

5- صفحه قوانین و خدمات

اگر یک فروشگاه آنلاین را راه اندازی می کنید یا در وبلاگ خود خدمات ارائه می دهید ، به صفحه خدمات خود نیاز دارید. این یک سند قانونی است ، بنابراین دریافت کمک های حقوقی حرفه ای بسیار توصیه می شود. همچنین الگوهای آنلاین وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، اما این کار را با خودتان انجام دهید.

این امکان را به شما می دهد تا در صورت سوء استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده در وب سایت خود ، مسئولیت خود را محدود کنید. همچنین می توان از آنها برای آگاهی دادن به کاربران در مورد مسئولیت های خود در مورد حق چاپ و مارک تجاری و نحوه استفاده آنها از وب سایت ، محصول یا خدمات شما استفاده کرد.

6.صفحه از اینجا شروع کنید

 

صفحه از اینجا شروع کنید
صفحه از اینجا شروع کنید

 

با بزرگتر شدن وبلاگ شما ، محتوای بیشتری برای نمایش در صفحه اول خود خواهید داشت. این ممکن است باعث شود کاربران جدید کمی درمورد چگونگی استفاده بیشتر از وبلاگ شما سردرگم شوند. اینجاست که صفحه شروع اینجا مفید است.

هدف از این صفحه معرفی کاربران جدید با مفیدترین مطالب شماست. این امر به کاربران ایده واضحی می دهد که چگونه می توانند از محتوای شما سود ببرند ، و منابعی را که ابتدا باید بررسی کنند چیست.

به صفحه شروع WPBeginner نگاهی بیندازید تا ببینید چگونه از آن برای تعامل با کاربران جدید استفاده می کنند.

7. صفحه محصولات / خدمات

اگر برای فروش محصولات از یک پلتفرم تجارت الکترونیکی مانند ووکامرس استفاده می کنید ، به طور خودکار یک صفحه فروشگاه ایجاد می کند که می توانید فقط به منوهای ناوبری خود اضافه کنید.

از طرف دیگر اگر بدون استفاده از افزونه تجارت الکترونیک در حال فروش محصولات هستید و یا خدمات ارائه می دهید ، نیاز به یک صفحه محصول یا خدمات برای آنها دارید. همچنین می توانید یک صفحه والدین ایجاد کنید تا لیست تمام محصولات و صفحات کودک خود را برای محصولات جداگانه با جزئیات بیشتر ذکر کنید.

8. صفحه 404 سفارشی

وردپرس وقتی قادر به یافتن یک محتوای خاص نیست ، به طور خودکار صفحه خطایی 404 را نشان می دهد. به طور معمول ، صفحه 404 بسیار ساده است و بسیار مفید نیست.

 

صفحه 404 سفارشی
صفحه 404 سفارشی

 

می توانید آن صفحه ساده را با یک صفحه خطای 404 سفارشی جایگزین کنید و به کاربران خود فرصت بیشتری دهید تا محتوا را کشف کنند و به مرور خود ادامه دهند. برای راهنمایی های دقیق ، به مقاله ما در مورد چگونگی بهبود الگوی 404 صفحه در وردپرس مراجعه کنید.

9. صفحه بایگانی

وردپرس به طور خودکار بایگانی مبتنی بر تاریخ ، دسته و برچسب ایجاد می کند. با این حال ، این اطلاعات هنوز در صفحات مختلف پراکنده است و ممکن است به کاربران شما اجازه ندهد تا از پرنده ترین مطالب با ارزش شما دیدن کنند.

این جایی است که یک صفحه بایگانی سفارشی وارد می شود. این یک صفحه ساده است که می توانید برای نمایش پست های معروف ، بایگانی های جمع و جور ، دسته های برتر ، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید.

برای راهنمایی های دقیق ، راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک صفحه بایگانی سفارشی در وردپرس را دنبال کنید.

10. صفحه تبلیغ کنید

بسیاری از وبلاگ ها صرفاً به تبلیغات متکی هستند تا بتوانند از محتوای آنها سود ببرند. ساده ترین راه برای انجام این کار ثبت نام در Google AdSense است. با این حال ، شما همچنین می توانید نقاط تبلیغ را مستقیماً به تبلیغ کنندگان بفروشید.

برای این کار ، باید اطلاعاتی راجع به نقاط تبلیغی موجود ، میانگین بازدیدهای ماهانه صفحه و جمعیتی مخاطبان خود ، در صفحه “تبلیغات” ایجاد کنید. فراموش نکنید که در پایان یک فرم تماس اضافه کنید تا تبلیغ کنندگان بتوانند به سرعت با شما تماس بگیرند.

برای نمایش و مدیریت تبلیغات در وب سایت خود به افزونه مدیریت تبلیغات وردپرس نیاز خواهید داشت. ما توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید زیرا این امکان را به شما می دهد که بدون در نظر گرفتن تبلیغات خود شخصی یا شخص ثالث مانند Google AdSense ، به راحتی تبلیغات را مدیریت کنید.

11. برای ما صفحه بنویسید

اگر یک وبلاگ وردپرس چند نویسنده را اجرا کرده و به دنبال نویسندگان بیشتری هستید ، پس به صفحه نوشتن ما نیاز دارید. این صفحه به سادگی به کاربرانی که به دنبال حراج های وبلاگ نویسی هستند اجازه می دهد فرصت نوشتن را در وب سایت شما کشف کنند.

شما می توانید از این صفحه استفاده کنید تا به کاربران بگویید وبلاگ شما در مورد چیست و چه نوع محتوایی را جستجو می کنید. از همه مهمتر ، به آنها بگویید که چگونه از نوشتن در وبلاگ شما سود خواهند برد. فراموش نکنید که یک فرم تماس را اضافه کنید تا کاربران بتوانند به سرعت پیام را برای شما ارسال کنند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری صفحات مهمی که باید در وبلاگ وردپرس خود داشته باشید کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی سئو وردپرس ما برای مبتدیان را ببینید تا بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت خود وارد کنید.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟