ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

ایمیل مارکتینگ بهتر: استقبال ووکامرس از MailPoet

اتوماتیک میگوید: “ما خوشحالیم که اعلام می کنیم MailPoet در حال پیوستن به خانواده ووکامرس برای کمک به شما در ارائه یک تجربه ایمیل مارکتینگ قدرتمند و کاملاً یکپارچه برای همه فروشگاه ها است.”

کیم جرستاد ، بنیانگذار MailPoet ، می گوید: “هدف MailPoet این است که تنها پاسخ به تمام مشکلات ایمیل باشد – درست در داخل پیشخوان وردپرس – از ایمیل های معاملاتی گرفته تا خبرنامه ها، ایمیل های سبد خرید رها شده و موارد دیگر.”
“ما از پیوستن به ووکامرس بسیار خوشحال هستیم تا این چشم انداز را در آینده دنبال کنیم.”

MailPoet چیست؟

MailPoet که یک افزونه محبوب بازاریابی از طریق ایمیل برای وردپرس است (که بیش از 300000 سایت از آن استفاده می کنند)، با ارائه محتوای ارزشمند به مشتریان در هر مرحله از سفر، بازرگانان را قادر می سازد تا مخاطبان خود را افزایش دهند و به آنها وفادار شوند.

ویژگی هایی مانند سفارشی ساز داخلی ایمیل، اتوماسیون صرفه جویی در وقت، تجزیه و تحلیل و امکان پیگیری سبد های رها شده یا پیشنهادات براساس سابقه سفارش، آن را به یک MVP بازاریابی واقعی برای دارندگان فروشگاه های شلوغ تبدیل کرده است.

تناسبی طبیعی

تیم های ووکامرس و MailPoet یک هدف را دارند – برای کمک به همه مشتریان ما در یافتن موفقیت در اینترنت. و در حالی که تمرکز اولیه کار مشترک ما روی کاربران ووکامرس است، هدف ما توسعه همکاری به شکلی است که بتواند به نفع کل جامعه وردپرس باشد.

اگر مشتری MailPoet موجود باشید، هیچ تغییر فوری در آن ایجاد نمی شود. همچنان قادر خواهید بود به استفاده آن ادامه دهید و با رشد سیستم عامل از پیشرفتهای جدید بهره مند شوید.

تمرکز مستمر بر موفقیت بازرگان

داشتن MailPoet به تسریع نقشه راه ما برای دستیابی به یک تجربه تجارت کاملاً یکپارچه کمک می کند. در طول یک سال گذشته، تمرکز ما برتوانمندسازی صاحبان فروشگاه های ووکامرس برای رشد تجارت خود تحولات مهیجی ایجاد کرده:

  • ما به لطف WooCommerce Admin، یک رابط کاربری جاوا اسکریپت مدرن و بهینه شده برای سرعت، ردیابی عملکرد فروشگاه را ساده تر کرده ایم. قابلیت شخصی سازی آن به بازرگانان این امکان را می دهد تا معیارهایی را که برای آنها بیشترین اهمیت را دارد برجسته، فیلتر و گزارش کنند.
  • انبوهی از بلوک های محصولات به شما امکان انعطاف پذیری در نمایش محصولات در پست ها و صفحات را می دهد، و قدرت ترکیب محتوا با تجارت را دارد. این شامل یک تجربه جدید سبدخرید و تسویه حساب مبتنی بر بلوک است که حتی کنترل بیشتری را در اختیار بازرگانان قرار می دهد.
  • یک مرکز بازاریابی متمرکز جدید که صاحبان فروشگاه از آن طریق قادر به راه اندازی، مدیریت و اندازه گیری فعالیت های بازاریابی خود هستند. به مدیریت کوپن، اتوماسیون، کمپین ها، تقسیم مشتری، تجزیه و تحلیل متمرکز بر بازاریابی و گزارش فکر کنید – ما تازه کار را شروع می کنیم!

در اینجا به آینده بازاریابی ایمیل می پردازیم

ما نمی توانیم از حضور تیم MailPoet خوشحال باشیم و منتظر شروع کار نیستیم. آینده بازاریابی از طریق ایمیل برای فروشگاه های ووکامرس بسیار درخشان است – امیدواریم با ادامه ماجراجویی به ما بپیوندید.

منابع
_ Woocommerce
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟