ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

DE {CODE} 2021: کمک به توسعه دهندگان در ایجاد تجربیات بهتر و سریعتر در وردپرس

DE {CODE} 2021 در 4 مارس 2021 اتفاق می افتد – و ما حامیان مالی خود هستیم. این رویداد سالانه WP Engine متمرکز بر توسعه دهندگان است که به کمک به توسعه دهندگان در ایجاد سریعتر تجربیات وردپرس اختصاص دارد. DE {CODE} 2021 یک فرصت یادگیری فوق العاده برای توسعه دهندگان وردپرس است ، بنابراین مطمئن شوید که آن را از دست ندهید. مدیر UX ما در حال صحبت کردن در مورد تست قابلیت استفاده برای توسعه دهندگان وب ، اهمیت آن و چگونگی انجام آزمایش آسان است.

اکنون برای DE {CODE} 2021 ثبت نام کنید – این برنامه رایگان است!

چرا ما در مورد DE {CODE} 2021 هیجان زده هستیم

DE {CODE} 2021 رویداد سالانه WP Engine است که متمرکز بر توسعه دهنده است و به شما ، متخصصان صنعت و رهبران جامعه وردپرس این فرصت را می دهد که از همتایان خود بیاموزید و زاویه استراتژیک خود را برای حرکت با سرعت جدید دیجیتال پیدا کنید. در پایان رویداد خود ، شما کاملاً مجهز خواهید بود تا گردش کار خود را برای پیشرفت و تجربیات دیجیتال بهتر انجام دهید.

سال گذشته ، در اولین رویداد DE {CODE} ، بیش از 2500 توسعه دهنده و علاقه مندان به برنامه ، حضور گسترده داشتند. WP Engine امسال انتظار جمعیت حتی بیشتر را دارد. نمی توانید فرصتی بهتر برای یادگیری از متخصصان وردپرس و پیوستن به توسعه دهندگان ما در هدف مشترک ما برای بهبود گردش کار ایجاد وب داشته باشید.

در این رویداد ، می توانید با برنامه نویسان Elementor و WordPress ارتباط برقرار کنید و شبکه دوستان خود را گسترش دهید. بسیاری از رویدادهای وردپرس به توسعه دهندگان اختصاص داده نشده است – و این یکی از فرصت های طلایی و مناسب برای ملاقات ، شبکه سازی و یادگیری با همسالان خود است.

چه اتفاقی در این رویداد می افتد؟

عناوین رویداد DE {CODE} 2021

DE {CODE} جایی است که شما فرصتی برای شنیدن از متخصصان برجسته وردپرس در زمینه ارائه تجربیات دیجیتال مهم خواهید داشت. صف بلندگوها درجه یک است و شامل Keynotes ، Breakout ها (شرکت کنندگان به گروه های کوچکتر تقسیم می شوند تا در مورد موضوع اصلی ارائه بحث کنند) و Flextime.

در اینجا برخی از سخنرانان و جلساتی وجود دارد که فرصت شنیدن آنها را خواهید داشت (برای ذکر چند مورد):

“چرا وردپرس بی سرنوشت آینده تجارب دیجیتال است”

  • جیسون کوهن ، بنیانگذار WP Engine

“ساختار سایت خود را بهم بریزید”

  • Marieke van de Rakt ، مدیر عامل شرکت Yoast

“پنج چیزی که باعث شده من یک توسعه دهنده بهتر (وردپرس) باشم”

  • مایک لیتل ، خالق مشترک وردپرس و مهندس جامعه در Human Made

“ساخت محلی سریعتر با محلی”

  • بن ترنر ، موتور WP

“چگونه اطمینان حاصل کنیم که ایمن ترین وب سایت را راه اندازی می کنید”

  • مایکل ترمانت ، Cloudflare

یکی از جلساتی که ما به دنبال آن هستیم در این رویداد ، تست قابلیت استفاده برای برنامه نویسان است ، جایی که مدیر UX خودمان ، Ainatte Inbal ، در مورد تست ها و تست های کاربردی که به راحتی می توانید خود انجام دهید ، بحث خواهد کرد. ما در Elementor تمام توسعه دهندگان خود را به شرکت در مصاحبه های کاربران ترغیب می کنیم. Ainatte همچنین اهمیت گنجاندن توسعه دهندگان در تحقیقات ارزشیابی را نشان می دهد و مراحل ساده ای را برای انجام آزمایش قابلیت استفاده مفید ارائه می دهد.

تقویم های خود را علامت گذاری کنید!

نحوه شرکت در DE {CODE} 2021:

این رویداد در 4 مارس 2021 در ساعت 10:00 صبح – 2:30 بعد از ظهر به وقت مرکزی (CST) در حال وقوع است.

برای ثبت نام سریع و رایگان بر روی این لینک کلیک کنید.

ضمناً ، تمام جلسات از قبل ضبط و در زمان های مشخصی در روز رویداد پخش می شوند. پس از رویداد ، جلسات نیز به صورت تقاضا در دسترس خواهد بود.

منابع
_ Elementor
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟