ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

معرفی Elementor Pro 3.1: کدنویسی سفارشی ، بهبود عملکرد و موارد دیگر!

در آخرین نسخه Elementor Pro 3.1 ، ویژگی های جدیدی اضافه کرده ایم ، عملکردهایی را بهبود بخشیده ایم و قابلیت های اضافی را به یکی از محبوب ترین ابزارک های خود اضافه کرده ایم.

با استفاده از کد سفارشی Elementor ، افزودن کد به یک صفحه یا منطقه در سایت شما به آسانی آب خوردن است!🥧

کمک به شما در ایجاد سایت های حرفه ای بزرگترین اولویت ما است و این بدان معنی است که شما ابزار لازم را برای صرفه جویی در وقت و تمرکز بر کارهایی که برای شما بیشتر مهم است فراهم می کنید. برای کمک به ساده سازی کار شما و کاهش وابستگی شما به سایر افزونه ها ، ما این توانایی را برای شما فراهم کرده ایم که کد سفارشی را در سایت خود بگنجانید و همه قطعه های کد را از یک مکان در Elementor مدیریت کنید.

تاکنون افزودن کد سفارشی در Elementor بدون استفاده از افزونه شخص ثالث یا تنظیمات کد پیچیده در پرونده های زمینه شما امکان پذیر نبود. همه اینها امروز تغییر می کند.

با ویژگی جدید کد سفارشی قادر خواهید بود کدهای ردیابی (Google Analytics ، Facebook Pixel و غیره) را با برچسب های متا و سایر خدمات خارجی در مناطق مختلف در صفحه مانند برچسب سر و بدن وارد کنید.

همه آن کد سفارشی زیبا در یک مکان قابل دسترسی خواهد بود – Elementor. بعلاوه ، شما قادر خواهید بود دقیقاً تصمیم بگیرید که کد در کدام صفحات اجرا شود.

به راحتی کدگذاری کنید

نحوه کار کد سفارشی

اکنون می توان کد سفارشی را به راحتی در منوی Elementor در داشبورد وردپرس اضافه و مدیریت کرد. پس از افزودن کد ، می توانید مکان (سر ، شروع بدن ، انتهای بدن) را انتخاب کرده و اولویت خود را تعیین کنید. اگر دو اسکریپت را در همان مکان مانند Google Analytics برای Facebook Pixel ثبت کنید ، می توانید اولویت را تعیین کنید که کدام یک از آنها بارگیری شود. اگر می خواهید اسکریپت های Google Analytics شما ابتدا بارگیری شود می توانید اولویت را به 1 تنظیم کنید.

شما می توانید کد خود را با استفاده از ویرایشگر کد با یک تکمیل خودکار کامل ویرایش کنید. و شرایط نمایش خود را دقیقاً مانند هر قسمت سایت Elementor (سرصفحه ، پاورقی و غیره) تنظیم کنید. پس از پایان کار ، کد خود را منتشر کنید و در سایت شما زنده خواهد بود. شما می توانید تمام قطعه های کد خود را در بخش Code Custom در زیر Elementor Tab مدیریت و سازماندهی کنید.

بارگیری سریعتر صفحه را دریافت کنید

ما اخیراً یک آزمایش بارگیری دارایی بهبود یافته اضافه کرده ایم که بر روی بهینه سازی سرعت سایت و امتیاز دهی تمرکز دارد. بهبود بارگذاری دارایی ، عملکرد جلویی را بهینه می کند و باعث صرفه جویی در وقت بارگیری در هر صفحه می شود ، فقط در صورت نیاز به بارگیری کد JS ابزارک در صفحه ، که می تواند منجر به کاهش ~ 100 کیلوبایت فایل JS شود.

اساساً ، ما فقط در صورت استفاده از ابزارک های خاص بارگیری خواهیم کرد. No widget Pro = هیچ پرونده JS ویجت Pro وجود ندارد.

برای تجربه این بهبود عملکرد ، باید آزمایش بارگیری دارایی بهبود یافته را که در برگه آزمایشات شما وجود دارد ، به صورت دستی فعال کنید.

ما قصد داریم در نسخه های آینده پیشرفت های بیشتری را در عملکرد ایجاد کنیم. در ضمن ، در اینجا درباره نحوه کار این آزمایش بیشتر بیاموزید.

سلام به ویجت برجسته کد جدید ما

ما در Elementor دوست داریم با مثالهای کدنویسی و سبک دهی آموزش و الهام بگیریم (درست است ، ما گیک هستیم و به آن افتخار می کنیم! …) بسیاری از کاربران طراح و توسعه دهنده ما همین را درخواست کردند و به همین دلیل ویجت جدید Code Highlight را ایجاد کردیم.

استفاده از برجسته کننده کد یا برجسته سازی نحوی به ویژه برای شما که وبلاگ توسعه دارید. یا اغلب از نمونه کد در محتوای خود استفاده می کنید بسیار مفید است. اگر به دنبال روش هایی برای خوانایی و مطابقت بصری کد با سایت خود بدون نیاز به افزونه اضافی هستید. می خواهید از ابزارک برجسته کد جدید ما استفاده کنید.

کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید با ابزار جدید Code Highlight انجام دهید. برای مبتدیان ، می توانید نحو (زبان برنامه نویسی) خود را برای بهینه سازی کد برجسته خود انتخاب کنید. همچنین می توانید با یک کلیک کد خود را در کلیپ بورد خودکپی کرده و طرح خود را سفارشی کنید. از شش تم طراحی مختلف انتخاب کنید و سبکی را که برای سایت شما مناسب است پیدا کنید. تجسم رنگی درون کد (به زبانهای پشتیبانی شده مانند CSS) را نشان دهید و خطوط خاصی را که می خواهید در کد خود روشن کنید برجسته کنید.

با کنترل حلقه بازی ، زمان بندی و موارد دیگر ، عناوین جذاب بیشتری ایجاد کنید

حتی هنگام انتشار ویژگی های جدید ، فراموش نکنیم که ابزارک های محبوب و محبوب خود را به روز کنیم. مدتی قبل ، ویجت تیتر متحرک را راه اندازی کردیم تا به شما امکان ایجاد عناوین متحرک و برجسته را بدهد. که می تواند توجه بازدیدکنندگان شما را بیشتر جلب کند.

امروز ما در حال معرفی برخی از پیشرفت هایی هستیم که منتظر آن بوده اید:

  • گزینه های زمان بندی. بااجازه دادن به شما برای تنظیم مدت زمان انیمیشن و تأخیر بین هر حلقه انیمیشن ، کنترل بیشتری به شما می دهیم.
  • گزینه حلقه. بسیاری از شما از ما خواسته اید که با پایان یافتن حلقه ، انیمیشن را “فریز” کنید. اکنون ، می توانید ویجت را فقط یک بار تنظیم کنید تا بر روی پیام خاصی تأکید کند (به عنوان مثال – اثر زیرخط). و آن را به همین صورت نگه دارید ، بنابراین بازدیدکنندگان شما فقط یک بار انیمیشن را مشاهده می کنند.
  • یک رنگ انتخاب شده برای جلوه تایپ تنظیم کنید. با تغییر رنگ / پس زمینه و مخلوط کردن و تطبیق رنگها ، جلوه های تایپ خودرا سفارشی و کنترل کنید. تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
  • محتوای پویا برای جلوه چرخشی. یک الگوی زیبا تک پست ایجاد کنید که پیام های پویا شما را با قابلیت های متحرک نشان می دهد.

امیدواریم از تمام به روزرسانی های ارائه شده Elementor Pro 3.1 لذت ببرید!

منابع
_ Elementor
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟