ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

وردپرس در ماه : مارس 2021 و انتشار نسخه 5.7

این روش ( وردپرس در ماه ) تکرار وردپرس را بهبود می بخشد و با یکی از اصول منبع باز مورد علاقه من ارتباط برقرار می کند. این ایده که با بسیاری از چشم ها ، تمام اشکالات کم عمق هستند. برای من ، این بدان معناست که با تعداد کافی از افراد که به یک مسئله نگاه می کنند ، کسی مطمئناً می تواند راه حل را ببیند.

این کلمات از Josepha Haden Chomphosy در مورد نحوه بهبود وردپرس از WP Briefing Podcast به عواملی که نرم افزار ساخت را در یک محیط منبع باز متمایز می کند اشاره دارد. به روزرسانی های این ماه ما با فلسفه پشت این اصول اصلی نرم افزار منبع باز بسیار مرتبط است.

وردپرس 5.7 منتشر شد

وردپرس نسخه 5.7 “Esperanza” در 9 مارس منتشر شد. این نسخه رنگ های جدیدتر بخش مدیریت، چندین پیشرفت در ویرایشگر بلوک گوتنبرگ ، انتقال HTTP به HTTPS با یک کلیک و یک API Robot جدید را ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در پست انتشار ، راهنمای زمینه ، و پست صحبت نقاط برای گروه های ملاقات. تیم Core همچنین کار بر روی برنامه ریزی قبلی وردپرس 5.8 را آغاز کرده است.

نسخه 5.7 وردپرس انتشار یافت

نسخه 10.1 و 10.2 گوتنبرگ انتشار یافتند

تیم های همکار ویرایشگر گوتنبرگ نسخه 10.1 را در 3 مارس و نسخه 10.2 را در 17 مارس منتشر کردند.

نسخه 10.1 پیشرفت های قابل توجهی در بلوک های قابل استفاده مجدد ، نوار ابزار تصویر واضح تر و گزینه های مکانی برای بلوک رسانه های اجتماعی به نمایش می گذارد. نسخه 10.2 گزینه های الگوی بلوک را برای نمایش مطالب از بلوک جستجو ارائه می دهد و دستورالعمل های نوشتن را از پاراگرافهای خالی در ویرایشگر حذف می کند. همچنین این تنظیمات رابرای بلوکهای فاصله دار در بلوکهای والد افقی و امکان تبدیل بلوکهای متن به ستون اضافه میکند.

به روز رسانی کامل ویرایش سایت

ماه مارس شاهد به روزرسانی های زیادی در مورد پروژه ویرایش کامل سایت بود!

chanthaboune یک مرور کلی قبل از ادغام ویرایش سایت کامل را منتشر کرد. او از وضعیت فعلی پروژه ، تاریخ های ممنوع برای ادغام هسته ، برنامه های ارتباطی و چالش ها بایکدیگر مشترک است.
مارس دو فراخوان برای آزمایش به عنوان بخشی از برنامه اطلاع رسانی ویرایش کامل سایت مشاهده کرد. اولین آزمون ماه – ایجاد یک صفحه 404 سفارشی ، با موفقیت جمع شد.


پیشنهادی برای کتاب راهنمای مشارکت در وردپرس راه اندازی شد

پیشنهادی در مورد ساخت کتاب راهنمای مشارکت در وردپرس در سراسر پروژه آغاز شده است. این کتاب راهنما دارای محتوای پیرامون فلسفه ها و تعهدات اساسی پروژه وردپرس ، همراه با انتظارات مشترک در مورد همکاری و ساخت محصولات خواهد بود. همچنین شامل بهترین شیوه های منبع باز مدرن برای وردپرس است.

آیا داستانی دارید که در پست بعدی “وردرپرس در ماه ” اضافه کنیم؟ لطفاً آن را با استفاده از فرم نظرات پایین صفحه برای ما ارسال کنید.

منابع
_ Wordpress.Org
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟