ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

افزونه ( پلاگین ) چیست ؟

افزونه ( پلاگین ) چیست ؟

افزونه نوعی نرم افزار است که شامل گروهی از توابع است که می تواند به وب سایت وردپرس اضافه شود. آنها می توانند عملکردها را گسترش داده یا ویژگیهای جدیدی را به وب سایتهای وردپرس شما اضافه کنند.

افزونه های وردپرس به زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و یکپارچه با وردپرس ادغام می شوند. در انجمن وردپرس ، جمله ای وجود دارد: “یک افزونه برای آن عملکرد وجود دارد”. آنها باعث می شوند کاربران بدون اطلاع از یک خط کد ، ویژگی هایی را به وب سایت خود اضافه کنند.

هزاران افزونه وردپرس به صورت رایگان در دایرکتوری رسمی افزونه های وردپرس موجود است. در وردپرس نهایی ، ما در مورد همه بهترین افزونه های وردپرس می نویسیم. ما حتی لیستی از تمام افزونه هایی که استفاده می کنیم به اشتراک گذاشته ایم. گذشته از افزونه های رایگان ، انواع شگفت انگیز تجاری وجود دارد که از طرف شرکت های ثالث و توسعه دهندگان وجود دارد.

 

دایرکتوری افزونه ها
دایرکتوری افزونه ها

 

به عنوان مدیر سایت ، می توانید افزونه ها را از ناحیه سرپرست نصب یا حذف کنید. همچنین می توانید با استفاده از یک سرویس دهنده FTP آنها را بارگیری و نصب کنید.

از آنجا که اکثر قریب به اتفاق پلاگین ها رایگان هستند ، لازم به ذکر است که آنها معمولاً با پشتیبانی فنی همراه نیستند. به همین دلیل مهم است که در انتخاب کدام یک از مواردی که می خواهید در سایت خود نصب کنید ، احتیاط کنید.

اگرچه افزونه هایی وجود دارد که می توانند وظیفه مورد نظر خود را برای انجام آنها انجام دهند ، اما برخی از آنها بسیار با کیفیت تر از سایرین هستند. برای انتخاب موارد مناسب ، باید از خودتان چند سوال بپرسید.

چه مدت از زمان بروزرسانی آن گذشته است؟ آیا با آخرین نسخه وردپرس سازگار است؟ آیا افراد به سؤالات پشتیبانی خود پاسخ می دهند؟ چه نوع رتبه ای دارد؟

یک افسانه وجود دارد که می گویند افزونه های وردپرس سایت شما را کند می کند (-: این درست نیست. فقط تعداد بدی ها سایت شما را کند می کند. ما یک مقاله مفصل در مورد چند افزونه را باید نصب کنید برایتان آماده کرده ایم.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟