ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

راهنمای نهایی سئوی وردپرس برای مبتدیان (قدم به قدم)

راهنمای نهایی سئوی وردپرس برای مبتدیان (قدم به قدم)

بهبود سئو وردپرس شما برای دستیابی به ترافیک بیشتر به وب سایت شما بسیار مهم است. متأسفانه بیشتر راهنماهای SEO WordPress برای شروع کار کاربران جدید بسیار فنی است.

اگر نسبت به افزایش ترافیک وب سایت خود جدی هستید ، باید به بهترین شیوه های SEO WordPress توجه کنید.

در این راهنما ، نکات برتر SEO WordPress را با شما به اشتراک می گذاریم تا به شما در بهبود سئو وردپرس خود کمک کرده و ترافیک ارگانیک تری داشته باشید.

 

نکات برتر SEO WordPress
نکات برتر SEO WordPress

 

شاید شما خبرها را شنیده باشید که می گویند وردپرس بر پایه سئو است. در واقع به همین دلیل است که بسیاری از افراد وردپرس را برای شروع وبلاگ یا وب سایت انتخاب می کنند.

در حالی که وردپرس اطمینان می دهد که کدی که ایجاد می کند از بهترین روش های سئو استفاده می کند ، در صورتی که می خواهید حداکثر تلاشهای سئو خود را انجام دهید ، باید کارهای بیشتری انجام دهید.

ما تعدادی اقدام عملی داریم که شما باید برای بهینه سازی SEO مناسب وردپرس خود انجام دهید.

o این کار را آسان کنید ، ما فهرست مطالب را ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کند به راحتی در راهنمای نهایی SEO WordPress خود حرکت کنید.

مقدمه

ما می دانیم که ایده بهینه سازی برای وردپرس SEO می تواند برای مبتدیان نگران کننده باشد ، به خصوص اگر شما یک متخصص فن آوری نیستید.

اما نگران نباشید – لازم نیست پیچیده باشد. برای یادگیری اصول اولیه از اینجا شروع کنید و سپس می توانید آنها را در وب سایت شخصی خود استفاده کنید.

سئو چیست؟

 

سئو چیست
سئو چیست

 

SEO مخفف مخفف عبارت Optimization Engine Search است. این یک استراتژی است که توسط صاحبان وب سایت استفاده می شود تا با رتبه بالاتر در موتورهای جستجو ، ترافیک بیشتری کسب کند.

بهینه سازی موتور جستجو مربوط به فریب Google یا بازی سیستم نیست. این به سادگی در مورد ایجاد وب سایتی است که از کد و قالب بندی بهینه استفاده کرده و باعث می شود موتورهای جستجو وب سایت شما را به آسانی پیدا کنند.

وقتی افراد در وب برای مباحثی که می نویسید در اینترنت جستجو می کنند ، محتوای بهینه شده موتور جستجو در نتایج جستجو بالاتر ظاهر می شوند ، و افراد بیشتری را در وب سایت خود مشاهده می کنید.

چرا SEO مهم است

موتورهای جستجو اغلب بزرگترین منبع ترافیک برای اکثر وب سایتها هستند.

Google و سایر موتورهای جستجو از الگوریتم های پیشرفته ای برای درک و رتبه بندی مناسب صفحات در نتایج جستجو استفاده می کنند. با این حال ، این الگوریتم ها کامل نیستند – آنها هنوز هم برای کمک به درک شما در مورد محتوای شما به کمک شما نیاز دارند.

اگر محتوای شما بهینه نشده است ، موتورهای جستجو نمی دانند چگونه آن را رتبه بندی کنند. وقتی افراد مباحثی را که می نویسید در جستجوی شما می شوند ، وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر نمی شود ، و تمام این ترافیک را از دست می دهید.

برای همه صاحبان مشاغل بسیار مهم است که موتور جستجوی وب سایت خود را دوستانه جلوه دهند ، تا بتوانند ترافیک جستجوی خود را به حداکثر برسانند.

مبانی سئو وردپرس

SEO می تواند فنی به دست آورد ، اما این طور نیست. صرف یادگیری چند نکته اساسی SEO برای بهینه سازی سایت شما می تواند باعث افزایش چشمگیر ترافیک وب سایت شما شود.

برای استفاده از تکنیک های زیر نیازی به نبوغ فناوری ندارید. اگر قبلاً از WordPress استفاده می کنید ، پس آنچه را لازم دارید دریافت کرده اید!

بیایید بهینه سازی وب سایت خود را شروع کنیم.

تنظیمات قابلیت مشاهده سایت خود را بررسی کنید

وردپرس با یک گزینه داخلی برای مخفی کردن وب سایت شما از موتورهای جستجو همراه است. هدف از این گزینه این است که قبل از آماده شدن برای عمومی شدن ، به شما فرصت دهید تا در وب سایت خود کار کنید.

به سادگی به قسمت پیشخوان سایت وردپرس خود وارد شوید و از تنظیمات »صفحه خواندن را بازدید کنید.

 

تنظیمات قابلیت مشاهده سایت
تنظیمات قابلیت مشاهده سایت

 

شما باید به قسمت “قابلیت مشاهده موتور جستجو” بروید و مطمئن شوید که کادر کنار “منع موتورهای جستجو از نمایه سازی این سایت” تیک خورده نشده است.

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات ، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

استفاده از ساختار URL دوستانه SEO در وردپرس

URL های دوستانه SEO شامل کلماتی هستند که به طور واضح مطالب صفحه را توضیح می دهند ، و خواندن آنها توسط انسان و موتورهای جستجو آسان است.

برخی از نمونه های URL های دوستانه SEO عبارتند از:

/https://www.wpbeginner.com/how-to-install-wordpress

/https://www.wpbeginner.com/common-wordpress-errors-and-how-to-fix-them

توجه کنید که این URL ها قابل خواندن هستند و یک کاربر می تواند فقط با دیدن متن URL آنچه را که در صفحه مشاهده خواهد کرد ، حدس بزند.

بنابراین یک URL غیردوستانه SEO چگونه به نظر می رسد؟

https://www.wpbeginner.com/?p=10467

http://example.com/archives/123

با WWW یا بدون WWW

اگر تازه از وب سایت خود شروع به کار کرده اید ، باید انتخاب کنید که آیا می خواهید از  (http://www.example.com) یا   (http://example.com) در آدرس اینترنتی سایت خود استفاده کنید.

موتورهای جستجو اینها را دو وب سایت متفاوت می دانند ، بنابراین این بدان معنی است که شما باید یکی را انتخاب کنید و به آن بچسبید.

می توانید اولویت خود را با مراجعه به صفحه تنظیمات »عمومی تنظیم کنید. URL مورد نظر خود را در هر دو قسمت “آدرس WordPress” و “آدرس سایت” اضافه کنید.

 

با WWW یا بدون WWW
با WWW یا بدون WWW

 

علی رغم آنچه ممکن است شخص دیگری بگوید ، از دیدگاه سئو هیچ فایده ای برای استفاده از یک یا دیگری ندارد.

بهترین افزونه SEO WordPress

یکی از بهترین بخش ها در مورد وردپرس این است که افزونه ای برای همه چیز وجود دارد ، و SEO نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزاران افزونه SEO WordPress وجود دارد که انتخاب بهترین افزونه SEO WordPress را برای مبتدیان دشوار می کند.

به جای نصب افزونه های جداگانه برای کارهای شخصی SEO ، ما به شما کمک می کنیم بهترین افزونه SEO WordPress را که تمام این کارها را انجام می دهد ، انتخاب کنید و 100٪ رایگان است.

انتخاب بهترین افزونه SEO WordPress

 

Yoast SEO یا All in One SEO Pack
Yoast SEO یا All in One SEO Pack

 

وقتی انتخاب بهترین افزونه SEO WordPress می آید ، شما به احتمال زیاد گزینه های خود را تا دو راه حل محبوب کاهش خواهید داد: Yoast SEO یا All in One SEO Pack.

آنها هر دو راه حل های موثری هستند و ما مقایسه ی مثبت و منفی را در مورد Yoast SEO در مقابل همه در یک بسته SEO انجام داده ایم.

در  آلتیمیت وردپرس ، ما از Yoast SEO استفاده می کنیم ، بنابراین در این آموزش ما از Yoast SEO برای تصاویر و نمونه ها استفاده خواهیم کرد.

نقشه های XML در WordPress اضافه کنید

 

نقشه های XML
نقشه های XML

 

نقشه سایت XML یک پرونده با فرمت خاص است که لیست هر صفحه در وب سایت شما را نشان می دهد. این باعث می شود موتورهای جستجو بتوانند همه مطالب شما را پیدا کنند.

در حالی که اضافه کردن نقشه سایت XML باعث افزایش رتبه جستجوی سایت شما نمی شود ، به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحات را سریع پیدا کنند و رتبه بندی آنها را آغاز کنند.

اگر از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید ، به طور خودکار نقشه سایت XML را برای شما ایجاد می کند. برای یافتن نقشه سایت خود ، فقط به این URL بروید (فراموش نکنید که example.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید):

http://example.com/sitemap_index.xml

ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه در مرحله بعد نقشه سایت XML خود را به Google ارسال كنید.

سایت خود را به کنسول جستجوی Google اضافه کنید

 

کنسول جستجوی Google
کنسول جستجوی Google

 

کنسول جستجوی Google ، همچنین به عنوان Webmaster Tools شناخته می شود ، مجموعه ای از ابزارهایی است که توسط Google ارائه شده است تا صاحبان وب سایت ها نگاهی به نحوه مشاهده محتوای آنها توسط موتور جستجو نشان دهند.

این گزارش ها و داده ها را برای کمک به شما در درک چگونگی نمایش صفحات در نتایج جستجو فراهم می کند. همچنین می توانید اصطلاحات جستجوی واقعی را ببینید که مردم برای یافتن وب سایت خود ، نحوه نمایش هر صفحه در نتایج جستجو و اینکه چند بار روی صفحات شما کلیک می شوند ، مشاهده می کنید.

تمام این اطلاعات به شما کمک می کند تا درک کنید چه چیزی در سایت شما کار می کند و چه چیزی نیست. سپس می توانید استراتژی محتوا خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید.

کنسول جستجوی Google همچنین هنگام مشکلی در وب سایت شما به شما هشدار می دهد ، مانند وقتی که خزندگان جستجو قادر به دسترسی به آن نیستند ، محتوای تکراری یا منابع محدود را پیدا کنید.

ما یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه اضافه کردن سایت وردپرس خود به کنسول جستجوی Google داریم.

پس از افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی Google ، از منوی سمت چپ روی نقشه سایت کلیک کنید و سپس قسمت آخر URL نقشه سایت را قرار دهید.

 

افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی Google
افزودن وب سایت خود به کنسول جستجوی Google

 

برای ذخیره تغییرات خود ، روی دکمه ارسال کلیک کنید.

کنسول جستجوی Google اکنون نقشه سایت شما را بررسی کرده و از آن برای بهبود خزیدن وب سایت شما استفاده می کند.

هنگامی که نقشه سایت خود را با موفقیت اضافه کردید ، در حالت انتظار قرار دارد. برای خزیدن وب سایت شما مدتی طول می کشد. بعد از گذشت چند ساعت ، می توانید برخی از آمارهای مربوط به نقشه سایت خود را مشاهده کنید. این تعداد پیوندهایی را که در نقشه سایت شما پیدا کرده است ، تعداد آنها را فهرست بندی می کند ، نسبت تصاویر و صفحات وب و غیره را نشان می دهد.

توصیه می کنیم برای جمع آوری بینش ها ، کنسول جستجوی خود را حداقل به صورت ماهانه بررسی کنید و پیشرفت سئوی وب سایت خود را ببینید.

بهینه سازی پست های وبلاگ خود برای سئو

اغلب مبتدیان با این فکر اشتباه می کنند که نصب و فعال سازی یک افزونه SEO WordPress تنها چیزی است که لازم است. SEO فرایندی در حال انجام است که اگر می خواهید حداکثر نتیجه را ببینید باید از آن استفاده کنید.

همه افزونه های برتر جستجوگرها به شما امکان می دهند یک عنوان ، توضیحات و کلمه کلیدی تمرکز را به هر پست و صفحه وبلاگ اضافه کنید. همچنین پیش نمایش از آنچه کاربران هنگام Google وب سایت شما مشاهده می کنند را به شما نشان می دهد.

توصیه می کنیم برای به دست آوردن حداکثر کلیک ، عنوان و توضیحات خود را بهینه کنید.

هنگام نوشتن پست وبلاگ خود ، به سادگی به قسمت سئوی SEO بروید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

 

قسمت سئوی SEO
قسمت سئوی SEO

 

انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای وب سایت شما

بسیاری از مبتدیان از بهترین حدس و گمان خود استفاده می کنند تا بفهمند موضوعاتی که افراد به دنبال چه چیزی هستند و چه چیزی را باید به وبلاگ ها و وب سایت خود اضافه کنند.

مثل شلیک پیکان در تاریکی است. لازم نیست وقتی می توانید از داده های واقعی استفاده کنید تا بدانید افراد به دنبال چه چیزی هستند.

تحقیقات کلمات کلیدی یک روش تحقیق است که توسط سازندگان محتوا و کارشناسان سئو استفاده می شود. این به شما کمک می کند کلماتی را که کاربران برای ورود به موتورهای جستجو پیدا می کنند ، محتوا ، محصولات و خدمات خود را در صنعت پیدا کنید.

سپس می توانید از آن کلمات و عبارات در وب سایت خود استفاده کنید تا ترافیک جستجوی بیشتری کسب کنید.

یک تن از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی (هم رایگان و هم با هزینه) وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ما توصیه می کنیم از  SEMRush استفاده کنید ، این به شما کمک می کند کلمات کلیدی را کشف کنید و حتی کلمات کلیدی را در رتبه بندی رقبا پیدا کنید.

بهترین روش های SEO WordPress

اگر اصول اولیه WordPress SEO را دنبال کرده و از بهترین افزونه SEO WordPress استفاده می کنید ، از بیشتر وب سایت ها پیش خواهید بود.

اینها خیلی فنی نیستند و حتی لازم نیست شما هر کد را لمس کنید. اما اگر آنها را دنبال کنید ، تفاوت بزرگی ایجاد می کنند.

استفاده صحیح از دسته ها و برچسب ها در وردپرس

 

دسته ها و برچسب ها در وردپرس
دسته ها و برچسب ها در وردپرس

 

WordPress به شما امکان می دهد تا پست های وبلاگ خود را بر اساس دسته ها و برچسب ها طبقه بندی کنید. این کار باعث می شود تا بتوانید محتوای خود را بر اساس موضوعات مدیریت کنید و همچنین کاربران خود بتوانند محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند.

دسته ها و برچسب ها همچنین به موتورهای جستجو کمک می کنند ساختار وب سایت شما را درک کنند.

غالباً مبتدیان در مورد چگونگی استفاده بهتر از دسته ها و برچسب ها اشتباه می گیرند. پس از توضیح این موضوع برای هزاران خواننده ، در اینجا نحوه نزدیک شدن به دسته ها و برچسب ها آورده شده است.

دسته بندی ها برای گروه بندی گسترده پست های شما در نظر گرفته شده است. اگر وبلاگ شما یک کتاب بود ، آنگاه دسته ها فهرست محتوا خواهند بود.

به عنوان مثال ، در یک وبلاگ شخصی ، می توانید دسته هایی مانند موسیقی ، غذا ، مسافرت و غیره را داشته باشید. دسته بندی ها سلسله مراتبی هستند ، بنابراین می توانید دسته های کودک را به آنها اضافه کنید.

از طرف دیگر ، برچسب ها کلمات کلیدی خاصی هستند که محتوای یک پست را توصیف می کنند. به عنوان مثال ، یک پست وبلاگ ثبت شده در زیر دسته بندی مواد غذایی می تواند برچسب هایی مانند سالاد ، صبحانه ، پنکیک و غیره داشته باشد که در یک کتاب درسی از اینها به عنوان بخش فهرست بندی فکر کنید.

با استفاده صحیح از دسته ها و برچسب ها ، مرور کاربران در وب سایت خود را برای کاربرانتان آسان می کنید. از آنجا که برای کاربران آسان است ، همچنین مرور موتورهای جستجو وب سایت شما را آسان تر می کند.

پیوند داخلی را به یک عادت تبدیل کنید

 

پیوند داخلی
پیوند داخلی

 

موتورهای جستجو به هر صفحه در وب سایت شما امتیاز (اختیار صفحه) می دهند. دستور العمل این نمره مخفی نگه داشته می شود تا افراد نتوانند نتایج را بازی کنند. با این حال ، رایج ترین سیگنال های اقتدار پیوندها هستند.

به همین دلیل مهم است که از سایر پیامها و صفحات وبلاگ خود به محتوای خود پیوند دهید.

شما باید این عادت را ایجاد کنید که هر زمان ممکن می توانید در پست های شخصی خود پیوند برقرار کنید. اگر چندین نویسنده دارید ، پس از آن یک لیست چک قبل از انتشار بلاگ ایجاد کنید که به آنها نیاز دارد حداقل 3 پست وبلاگ دیگر را به هم پیوند دهند.

این به شما کمک می کند تا نمای صفحه خود را تقویت کنید ، مدت زمانی را که کاربران در سایت خود صرف می کنید ، افزایش می یابد و در نهایت نمره سئو پست ها و صفحات وبلاگ شما را بهبود می بخشد.

نظرات وردپرس را بهینه کنید

 

نظرات وردپرس
نظرات وردپرس

 

نظرات می توانند نشانه ای جدی از جذب کاربر در وب سایت شما باشند. کاربران درگیر به معنای پیوندهای بیشتر به سایت شما ، ترافیک بیشتر و بهبود سئو هستند.

با این وجود ، باید مطمئن شوید که نظرات شما واقعی هستند و هرزنامه نیستند. هرزنامه ها نظراتی را با پیوندهای بد ارسال می كنند كه می تواند رتبه بندی جستجوی شما را تحت تأثیر قرار دهد و حتی خراب كند.

به همین دلیل به همه توصیه می کنیم که از Akismet استفاده کنند. این یکی از دو افزونه ای است که با هر سایت وردپرس از پیش نصب شده است و به شما در مبارزه با هرزنامه نظر کمک می کند.

اگر پست های وبلاگ شما نظرهای واقعی و عاری از هرزنامه را به خود جلب می کند ، می بایست برای ساخت چنین وب سایت جذاب خود را بر روی شانه قرار دهید!

با این حال ، بسیاری از نظرات در مورد یک پست می تواند باعث کندتر شدن آن شود و این نیز بر رتبه بندی موتورهای جستجو شما تأثیر می گذارد. (ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید که چگونه سرعت در SEO تأثیر می گذارد.)

برای تهیه وب سایت خود به گونه ای که بتواند نظرهای سنگینی را که بر روی سرور و سرعت شما قرار می گیرد ، مدیریت کند ، می توانید نظرات را به چندین صفحه تقسیم کنید.

لینک های خارجی NoFollow در وردپرس

همانطور که در بالا ذکر شد ، پیوندها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا تصمیم بگیرند که کدام صفحات مهم هستند. وقتی به یک وب سایت پیوند می دهید ، تعدادی از سئوی سایت خود را به آن لینک منتقل می کنید. این نمره SEO “عصاره پیوند” نامیده می شود.

یک پیوند خارجی معمولی در HTML مانند این است:

<a href=”http://example.com”>Example Website</a>

پیوند خارجی با ویژگی nofollow به این صورت است:

<a href=”http://example.com” rel=”nofollow”>Example Website</a>

به طور پیش فرض ، وردپرس گزینه ای برای ایجاد لینک های nofollow جدید ندارد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید به راحتی با اصلاح دستی پیوندها را انجام دهید.

به سادگی بلوک حاوی پیوند خود را انتخاب کرده و سپس بر روی نماد 3 نقطه عمودی موجود در نوار بالا کلیک کنید.

لینک های خارجی NoFollow
لینک های خارجی NoFollow

 

با استفاده از گزینه “ویرایش به عنوان HTML” ، منو را باز می کنید.

اکنون کد HTML پیوند خود را مشاهده خواهید کرد. پیش بروید تا ویژگی rel = “nofollow” را به عنصر پیوند اضافه کنید.

 

ویرایش به عنوان HTML
ویرایش به عنوان HTML

 

اگر ویژگی کد rel = “noopener noreferrer” را در کد HTML مشاهده می کنید ، پس از آن فضای دیگری را بعد از noreferrer اضافه کنید و بعد از آن nofollow اضافه کنید.

پست های کامل در مقابل خلاصه ها یا موارد خاص

 

خلاصه ها یا موارد خاص
خلاصه ها یا موارد خاص

 

وردپرس از تعدادی از صفحات مانند صفحه اصلی ، بایگانی دسته بندی ها ، بایگانی برچسب ها ، بایگانی تاریخ ، صفحات نویسنده و غیره به پست های شما پیوند می دهد.

به طور پیش فرض ، محتوای کامل مقاله را در تمام این صفحات نشان می دهد. این بر سئوی سایت شما تأثیر می گذارد ، زیرا موتورهای جستجو می توانند محتوای تکراری را در نظر بگیرند. مقالات کامل باعث می شود صفحات بایگانی شما کندتر شود.

نمایش مقالات کامل در همه جا بر نمایشگرهای صفحه شما نیز تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، کاربرانی که در فید RSS شما مشترک هستند ، می توانند مقاله کامل را در خواننده خوراک خود بخوانند بدون اینکه هرگز به وب سایت شما مراجعه کنند.

ساده ترین راه حل این کار با نشان دادن خلاصه ها یا گزیده ای به جای مقالات کامل است.

می توانید با رفتن به تنظیمات »خواندن و خلاصه را انتخاب کنید.

سرعت و امنیت برای SEO WordPress

حتی اگر تمام نکات و بهترین شیوه های WordPress SEO را دنبال کنید ، اگر سایت شما کند یا توسط یک هکر سقوط کند ، رتبه بندی موتورهای جستجو شما تاثیر بزرگی خواهد داشت.

در اینجا نحوه جلوگیری از از دست رفتن سایت شما در ترافیک موتور جستجو به دلیل کندی عملکرد یا امنیت ملایم آورده شده است.

سرعت و عملکرد سایت خود را بهینه کنید

 

سرعت و عملکرد سایت
سرعت و عملکرد سایت

 

تحقیقات نشان می دهد که در عصر اینترنت ، میانگین توجه انسان نسبت به ماهی قرمز کوتاه تر است.

کارشناسان قابلیت استفاده وب معتقدند که کاربران تصمیم می گیرند ظرف چند ثانیه از بازدید از یک وب سایت بمانند یا ترک کنند.

این بدان معناست که شما به عنوان یک وب سایت فقط چند ثانیه فرصت دارید تا محتوای خود را ارائه دهید و کاربران را درگیر خود کنید. شما نمی خواهید این زمان گرانبها را هدر دهید تا بازدیدکننده خود منتظر بارگذاری وب سایت شما باشد. موتورهای جستجوگر مانند Google اکنون وب سایت های سریع تری را نسبت به وب سایت های بارگذاری کند دارند.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس برای سئو

تصاویر جذاب تر از متن هستند اما همچنین بارگذاری بیشتری می کند. اگر به اندازه و کیفیت تصویر دقت نکنید ، می توانند وب سایت شما را کند کنند.

WordPress به شما امکان می دهد تا هنگام بارگذاری یک تصویر ، برچسب های عنوان و alt را به راحتی اضافه کنید.

 

بهینه سازی تصاویر
بهینه سازی تصاویر

 

اگر عکاس هستید یا تصاویر زیادی را به سایت وردپرس خود اضافه می کنید ، پس باید از افزونه گالری استفاده کنید.

توصیه می کنیم از گالری Envira استفاده کنید. در تست های سرعت ما متوجه شدیم که سریعترین افزونه گالری وردپرس است. همچنین کاملاً پاسخگو و دوستانه SEO از کادر خارج است.

امنیت و ایمنی سایت وردپرس شما

امنیت و ایمنی سایت
امنیت و ایمنی سایت

 

هر هفته ، Google حدود 20،000 وب سایت را برای بدافزارها و حدود 50،000 برای فیشینگ لیست می کند. وقتی سایتی در لیست سیاه قرار می گیرد ، به هیچ وجه در نتایج جستجو نشان نمی دهد.

این بدان معنی است که امنیت سایت وردپرس شما برای رتبه های خوب بسیار مهم است. شما اگر نمی خواهید سایت شما توسط یک هکر به خطر بیفتد ، همه سخت کوشی های خود را در SEO انجام دهید.

استفاده از SSL / HTTPS را شروع کنید

 

استفاده از SSL / HTTPS
استفاده از SSL / HTTPS

 

SSL (Secure Sockets Layer) یک فناوری است که ارتباط بین مرورگر کاربر و سروری را که به آن متصل می شوند رمزگذاری می کند. این یک لایه امنیتی اضافی به سایت وردپرس شما اضافه می کند.

وب سایت های امن با SSL توسط یک علامت قفل در نوار آدرس مرورگر نشان داده می شوند. این باعث می شود وب سایت شما قابل اطمینان تر شود و در صورت راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با WordPress و پردازش اطلاعات پرداخت حساس ، لازم است.

همه شرکت های میزبانی وردپرس گواهی SSL را با رمزگذاری Let’s Encrypt ارائه می دهند.

اگر می خواهید یک گواهی نامه حق بیمه کارت ویزیت SSL یا فقط یک گواهی معمولی با ضمانت امنیتی داشته باشید ، توصیه می کنیم از Domain.com استفاده کنید.

گواهینامه های SSL آنها با حداقل 10،000 دلار ضمانت امنیتی و 1.75 میلیون دلار ضمانت امنیتی ارائه می شود. شما همچنین می توانید یک مهر و موم سایت TrustLogo برای اعتبار اضافه شده در سایت خود به نمایش بگذارید.

ابزارها و منابع بیشتر SEO

بعد از اینکه به بهترین روشهای WordPress SEO رسیدید ، می خواهید مهارت های خود را حتی بیشتر انجام دهید تا از رقابت خود جلو بروید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه سایت وردپرس خود را بهینه سازی کنید. پیش بروید و چند مورد از این نکات مربوط به SEO WordPress را پیاده سازی کنید و باید طی چند ماه شاهد افزایش میزان ترافیک خود باشید زیرا موتورهای جستجوگر تغییرات شما را پردازش می کنند.

 

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟