ehsan5565ahmadi@gmail.com  | +98 991 181 9828

قالب فرزند(Child Theme) وردپرس چیست؟

قالب فرزند(Child Theme) وردپرس چیست؟

طرح زمینه کودک در وردپرس یک موضوع فرعی است که تمام قابلیت ها ، ویژگی ها و سبک طرح زمینه اصلی آن را به ارث می برد. مضامین کودک یک روش ایمن برای تغییر قالب وردپرس است بدون اینکه واقعاً تغییری در پرونده های مضمون والدین ایجاد شود. وقتی موضوع والد به روز می شود ، تغییرات ایجاد شده در طرح زمینه کودک نیز حفظ می شوند و در نسخه به روز شده نیز اعمال می شوند. به همین دلیل تم های کودک ایمن ترین و بهترین راه برای ایجاد تغییر در یک موضوع موجود هستند. به جای اصلاح مستقیم پرونده های تم ، می توانید آنها را با الگوهای موجود در قالب کودک نادیده بگیرید.

برای ساختن طرح زمینه کودک باید پوشه ای را در فهرست موضوعات خود برای موضوع جدید خود ایجاد کنید. در این پوشه تنها فایلی که نیاز دارید style.css است. در سرآیند فایل style.css می توانید با افزودن یک الگوی الگو به کد نظر که در آن نام موضوع نوشته شده است ، مضمون اصلی را مشخص کنید. از آنجا که این صفحه سبک بعد از صفحه سبک والدین درج شده است ، از این رو هر سبک را در پرونده style.css موضوع اصلی لغو می کند.

برای اعمال اصلاحات ، تم کودک باید فعال شود. طرح زمینه والدین همچنان شامل هر عملکردی است که توسط طرح زمینه کودک جایگزین نشده است.

منابع لاتین
_ WpBeginner
تیم تولید محتوا _ آلتیمیت وردپرس
ما در تیم تولید محتوای آلتیمیت وردپرس، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات آموزشی در زمینه وردپرس و کسب‌و‌کارهای اینترنتی را برای شما فراهم کنیم. محتوای این صفحه توسط یوسف حسینی کنترل و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟